Hakkımızda
MS Reklam firmamız E- Ticaret kapsamında yürütülen çalışmaları Ar-Ge, Pazarlama ve Üretim, Satış gibi farklı unsurlar ile gerçekleştiren ve internet web portal hizmetlerinin aktif bir şekilde kullanımını gerçekleştirmeyi hedefleyen bir kurumdur. Bilgi iletişiminin en yüksek seviyede olduğu günümüz çağında, yürüttüğü çalışmaları otomasyon sistemine geçirmek için çalışmalar yürütür. Promist sistemimiz; bilişim teknolojisi ürünlerini benimseyen her biri kendi alanında uzmanlık sahibi olan kişiler tarafından kurulmuştur.

Sistemimizde yer alan uzmanların her birisi misyon ve vizyon konusunda kendi profilini oluşturmayı başarmıştır. Promist kapsamında yapılan çalışmalar ile oluşturulan yazılımlar her anlamda hayatı kolaylaştırıcı amaç taşımayı temel alır. Ürettiği her bir ürün ile bireylerin topluma kazandırılması ve kullandıkları ürünlerden keyif almasını amaçlar. Gerçekleştirdiği her projede daima hayatı kolaylaştırmayı hedefler. En doğru yöntem ve teknikler ile gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde her daim doğru sonuca ulaşmak için çalışılmaktadır. Çözüm odaklı olarak geliştirilen çalışmalar her daim insanların hayatlarını kolaylaştırmak amacı ile yerine getirilmektedir. Hatasız Çalışma Profili Oluşturma Firmamız kapsamında yürütülen çalışmalar her koşulda kusursuz bir profil oluşturma çabasını hedef alır. Hayatı kolaylaştıran birçok projenin insanlar ile buluşturulması hedeflenmektedir.

Teknoloji toplumunda yaygın olarak kullanılan yazılım sistemlerinde her daim hatasız işlem kalitesi sunulur. Bu sayede kullanılacak bütün yazılım ve sistemlerin en doğru konsept ile insanlara ulaştırılması amaçlanır. Disiplin çerçevesinde gerçekleştirilen yazılım ve sistemlerde daima etik kurallara uyulması temeldir. Bütün işlemlerin temel etiğe uyacak kapsamda planlanması ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekibimiz MS Reklam olarak her anlamda insanlara uyum sağlayacak en doğru yazılımları kurarak sunmayı ilke edinmiştir. Karmaşık Yazılım Problemlerine Bilimsel Çözümler MS Reklam hizmetleri sunan firmamız ve profesyonel ekibimiz ürettiği her çalışmada, birçok güncel karmaşıklık probleminin önüne geçmeyi arzular. Gelişen teknolojinin her geçen gün yeni bir ürününü sunması nedeni ile birçok yazılım kullanım aşamasında karmaşıklığa sebep olmaktadır. Firmamız bu yazılımların kullanım esnasında karışıklığa meydan vermeden anlaşılmasını benimsemiştir. Firmamız, her türlü kurum ve kuruluşta kullanılan yazılımların olası bir hata ile büyük problemler yaratmaması için titizlik ile çalışmalarını yürütmektedir.

Her türlü ticari işletmenin aktif olarak kullandığı yazılımlar, en ufak bir hataya bile yer verdiğinde, kurumsal ilişki anlamında firmalara büyük zararlar verir. Bu anlamda firmamız olası kayıpların yaşanmaması adına gerçekleştirdiği bütün çalışmalarda kusursuz bir performans ortaya koyar. Profesyonel Hizmetler MS Reklam firmamız, firmalara olabildiğince profesyonel hizmetler sunmayı amaçlar. Temelden yapılan hatalar her daim başarısızlık getirmektedir. Profesyonel çalışma kadromuz her koşulda hatasız hizmet verecek çalışmalar için çalışmalarını titizlik ile yerine getirir. Sektörel bazda gerçekleşen çalışmaların daha verimli bir hal alması için adeta sektörü yaşayarak projelerini oluşturur. Kurumlarda mevcut bulunan her türlü problemin kısa sürede çözüme kavuşturulması kapsamında aktif çalışmalar yürütür. Zamanın önemli olduğu sorun giderme çalışmalarında firmaların en az hasar alabileceği şekilde programlama yapılır ve sorunlar çözüme kavuşturulur.

Olası hasarların büyümemesi adına alınan önlemler uzman ekipler eşliğinde uygulanır. Temel amaç, firmaların sonradan problem yaşamaması adına zeminde kusursuz bir proje ve çalışma hizmeti sunmaktır. Firmamız kapsamında yerine getirilen her hizmet ile aynı zamanda kendi sistem ruhumuzun da yansıtılacağı yazılımlara sahip olmak hedeflenmektedir. Bu sayede misyon ve vizyonumuzun getiriş olan büyüme ve gelişme firmalar tarafından da fark edilecek ve takdir toplayacaktır. Her çalışmasında özgünlüğü temel alan firmamız, yürüttüğü bütün projelerde de bir ilki yaşayarak bunu müşterilerine de yaşatmaktadır.