P10 Panel Renk Seçenekleri
Led panellerinin reklamcılık faaliyetlerinde tercih ediliyor olması son dönemlerin en çok konuşulan konuları arasındadır. Standart bir tabelaya göre daha ilgi çekici olması led panele olan ilgiyi iki katına çıkarmaktadır. Reklamlarınızı sürekli güncel tutabilmeniz de bu hususta led panelin en avantajlı özellikleri arasındadır. Modüler sisteme sahip olması kolay kumanda edilebilmesi açısından büyük fayda sağlamaktadır. Her geçen gün daha da önem kazanan reklamcılık faaliyetleri, firmaların hedeflediği müşteri portföyüne ulaşmasında büyük etkendir. Bu yüzden de etkili reklam araçları günümüzde daha ön planda yer almaktadır. Led panel kategorisinde yer alan birden fazla panel çeşidi de ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamak açısından büyük avantajdır. P10 Led Panel bölünmüş ekran seçeneği ile hedef kitleye aynı anda birden fazla bilgiyi yansıtabileceğiniz bir üründür. Bu yüzden led panel kategorisinde en çok tercih edilen panel çeşitidir. Gece ve gündüz aynı özellikleri yansıtabilen P10 led panelde 140 dereceden okunabilen oval ledler yer almaktadır.

Bilgisayar aracılığıyla kolay erişim sağlayabileceğiniz reklamlarınızı pratik bir şekilde güncelleyebilmeniz de mümkündür. P10 led paneller bilgisayar aracılığı ile kolaylıkla programlanabilmektedir. İster sabit ister hareketli giftler ile led panelin görselliğini arttırmanız da mümkündür. P10 Panel bölünmüş ekran özelliği ile led panel kategorisinin en popüler olanıdır. İster aynı anda ister farklı anlarda led paneli kullanabilmeniz mümkündür. Hedef kitleye duygu karmaşası yaşatmak istemiyorsanız eğer farklı anlarda reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz. Pixel aralıkları belli olan P10 led panelin kurulumu da kumanda edilmesi de oldukça kolaydır. Kısa sürede kurulumu yapılan bu paneller herhangi bir arıza durumunda kolaylıkla müdahale edilebilecek özelliklere sahiptir. Modül önlerinde maskeleme söz konusu olduğu için özellikle dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir. İç mekân kullanımlarına da elverişli olan P10 led panelin ledleri su ile yıkanabilir. Grafik özelliği bulunan bu panellere farklı fonksiyonlar da dahil ederek reklamlarınızı firma profilinize uygun hale getirebilirsiniz.

P10 led panel de kendi içinde renk seçeneklerine sahip bir üründür. Firmaların reklam ve tanıtımlarında tercih edeceği panel renkleri tamamen firmaya özgüdür. Kırmızı, beyaz, yeşil, mavi, sarı ve pembe P10 led panel renklerindendir. Gözü yormayan parlaklıkları P10 led paneli tercih etmeniz için geçerli bir nedendir. Bunun yanı sıra panel üzerinde nem, saat ve sıcaklık ayarları yaparak panelinizi kişiselleştirebilmeniz de mümkündür. İstenilen ebatlarda üretilen P10 led paneller her sektöre hitap eden bir üründür. Dünyanın en kaliteli ledlerinden üretilen bu panel uzun vadede sorun çıkarmayan bir üründür. Reklamcılık faaliyetlerinde en çok tercih edilen P10 Led Panel Fiyatları her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Maskeleme özelliği sayesinde taş ve diğer saat cisimler temas etse bile kesinlikle deforme olmaz. Reklam bir firmanın büyümesini kolaylaştıran eylemlerin bütünüdür. Bu yüzden de kaliteli olması firmaların en çok dikkat ettiği konular arasındadır. Reklamcılık faaliyetlerindeki çeşitlilik firmaların doğru tercih yapmasına imkân sağlamadığı için bu konuda profesyonel bir reklam firmasından hizmet almak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Reklam firmaların hedeflediği müşteri kitlesine ulaşmasında da kolaylıklar sunar. Her sektörde tercih edilen led paneller çoğu zaman tanıtım zaman zaman da bilgilendirme platformu olarak da tercih edilir. Reklam giderlerinizi minimum tutara indirecek led paneller reklamcılık faaliyetlerinize ekonomik çözümler de sunmaktadır. Faaliyet zamanlarınıza göre tercih edeceğiniz led panel rengi ile firmanızı sektörde istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz. Video destekli kontrol kartları ile reklamlarınızı daha ilginç hale getirebilir, hedef kitleye kısa sürede ulaşabilirsiniz.