Your Cart

HD2020 İndir, HD2020 Programı, HD2020 Programı Yükle

HD2020 İndir, HD2020 Programı, HD2020 Programı Yükle

HD 2020 Led Programı, Led tabela dünyasının sınırsız kapılarını sizlere ardına kadar aralıyor. Program sayesinde ilgi çekici ve görsel özellikli reklamların hazırlanması oldukça kolay bir hale gelmiş bulunuyor. HD 2020 İndir işlemi yapılıp program kurulduktan sonra sizlere pek çok farklı tasarım yapmanın kapısını açıyor.

hd 2020 programı kullanımı

Özellikle bizim dikkatimizi çeken ve tasarım açısından sizleri özgün kılacak özellikler şunlardır:
 • Yazı Tipi Belirleme: Yazı tiplerini ayarlamak ve vurgulamak istediğiniz kelimelerde değişiklikler yapmak önemli özelikler arasındadır. Hazırladığınız metinlerde istediğiniz kelimelerin hem yazı tipini hemde rengini değiştirerek potansiyel müşterinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.
 • Resim Ekleyebilme: Resim eklemek ve bunun düzgünce görüntülenmesini sağlamak bazen en güzel ve en etkili anlatım tekniklerinden bir tanesidir. Uzun uzadıya anlatmak istediklerinizi tek bir resim altında anlatmak hem müşterilerinizin dikkatini çeker hemde sizin kaliteliniz konusunda onların fikir sahibi olmasını sağlar.
 • Animasyon Tasarlama ve Sıralama: Animasyon tasarlama ve bunların belirli bir sıraya göre sıralanmasını sağlamak HD 2020 download sonrasında oldukça kolay olarak gerçekleştirilebilir. Animasyon geçişleri sırasında bir hikâye ortaya koymak, bütünlük sağlamak müşterilerinizin hoşuna gidecek ve onların sizi tercih etmesini sağlayacaktır.

HD 2020 Led Programı kullanarak hem kolay hemde kısa yoldan istediklerinizi müşterilerinize anlatabilirsiniz. Sürekli değiştirilebilir ve kurgulanabilir yapısı ile birlikte kendinizi güncelleyebilirsiniz. Yaptığınız kampanyaların her gün bir tanesinin gösterimini sağlayabilir ve bunu sürekli değişken şekillerde müşterilerinizin karşısına çıkartabilirsiniz. 

HD 2020 İndir

(En Son Versiyon) Hd 2020 v1.3.2.1
hd player indir

HD 2020 Download işlemi tamamlandıktan sonra artık kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum esnasında set-up dosyasına çift tıkladıktan sonra gelen penceredeki dil seçeneğini “Türkçe” olarak seçmeyi unutmayın. Bunun dışında yapacağınız işlemler, sürekli olarak gelen pencerelere “next” demek ve programın kurulumunun tamamlanmasını beklemektir. Kurulum tamamlandıktan sonra artık karşınıza programı kullanabileceğiniz ve animasyonları tasarlayabileceğiniz, menüleri Türkçe olan bir ara yüz karşınıza çıkacaktır. Burada artık tasarımlarınızı yapabilir, reklamlarınızı şekillendirebilirsiniz.

HD 2020 Led Programı KullanımıLed programı sayesinde kafanızdaki tüm reklam öğelerini hazırlayabilirsiniz. Programın yapabileceklerinin sınırı sizin sınırınızla eş değerdir. HD serisi kartlara yüklenebilen animasyonlarınızı tasarladıktan sonra artık tabelanızı yerine monte etmeye hazırsınız demektir. Bu aşamadan sonra müşterilerin hazırladığınız görsele olan ilgisine ve gelen yorumlara göre yeni animasyonlar hazırlama konusunda çekinmeyin. Led tabela seçimlerinde dikkat etmeniz gereken belli başlı önemli noktalar vardır. Bunlar:

 • Tabela seçimlerinin kurguladığınız animasyona uygun olması gerekir. Kare, dikdörtgen ve diğer formatta bulunan tabelaları almadan önce üzerine ne işleyeceğinize karar vermelisiniz.
 • İşletmenizde tabelaya uygun bir yer düşünmelisiniz. Bu yerin büyüklüğüne göre tabelanın büyüklüğünü de belirleyebilirsiniz. Kocaman bir tabela seçmek yerine ince, zarif ve kibar görünümlü bir Led tabela seçmek her zaman daha iyidir.
 • Tabela seçimi konusunda bir uzmana da başvurabilirsiniz. Bu konuda firmamız sizlere elinden gelen tüm desteği verecek, uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

 • Tabela seçimi yaparken verimlilik oranını da hesaba katmalısınız. Enerji tasarrufu üst düzey olan, ışık gücü ve renk seçenekleri fazla olan tabelaların seçimine öncelik verebilirsiniz. Led tabela artık sizin işletmenizin reklamını yapacak en önemli araçtır. Bu nedenle HD 2020 Led Programı ile hazırlayacağınız animasyonları en iyi şekilde yansıtacak, uzun ömürlü bir sistem almanız işletmeniz için en faydalı olanıdır. Bir defa alınacak Led tabela belki de ömür boyu tüm reklamlarınızın gösterimini sağlayacaktır.
 •  

  HD 2018 Led Programı Kullanımı


  HD 2018 Led Programı, Led tabela entegresi sayesinde kullanıcılarının farklı reklam stilleri ve animasyonlar hazırlayabilmesinin önünü açıyor. Led tabelaların ekran kartlarına yüklenilen dataların hazırlanmasını sağlayan bu program vasıtası ile insanları etkileyen görselleri hazırlayabileceksiniz. İlgi çekici reklam hazırlamak kolay değildir. Özellikle reklam hazırlamak isteyip de uygun bir program bulamayan ve bunu nasıl yapacağını bilmeyen kişiler, HD 2018 İndir programı sayesinde bu dertlerinden kurtuluyorlar.

  Bu program aklınızdakini gerçeğe dönüştürmenin önünü açmaktadır. Program üzerinde yapılan;

  • Kayan ve kaybolan yazılar,
  • Renkli yazılar,
  • Resim ekleme olanağı,
  • Animasyon kurgulama olanağı,
  Gibi farklı seçenekler sayesinde insanların dikkatini çekmek mümkündür. Özellikle özgün fikir sahipleri bu programı kullanarak dikkat çekme konusunda her türlü isteklerine ulaşabilirler. Program sayesinde yapılabileceklerin sınırı yoktur.

 • HD 2018 İndir

  (En Son Versiyon) Hd 2018 v1.0.17
  hd player indir

  HD 2018 Led Programı indirildikten sonra 1 dakika içerisinde kurulabilmektedir. Kurulum aşamasında dikkat edilecek olan tek nokta Türkçe dil seçilmesidir. Bunun dışında kurulum tamamlanıp programa girildiğinde karşınıza Türkçe bir menü çıkacaktır. Çıkan bu menü altından yapılacak olan işlemler sonrasında istediğiniz türde animasyon hazırlayabileceksiniz. Animasyon tasarımı tamamladıktan sonra Led tabelada bulunan ana karta bu tasarımı yükleyebilirsiniz. Tasarım yüklenip Led tabela da görüntü alınması akabinde ise artık reklamınız hazır ve sizleri bekliyor olacaktır. Tabela aydınlatma seçiminde Led sistemlerinin kullanılması ise daha farklı avantajlar sağlar.

  • Uzun ömürlülük, sağlamlık ve dayanıklılık her Led aydınlatmasında görülebilecek olan özelliklerdir.
  • Animasyon uygulamalarında kullanılacak lambaların uzun ömürlü olması ise animasyon gösterimine olumlu yansır. İşyeri sahipleri 1 lamba arızası için tamirci çağırmaya üşeneceği için uzun süre dayanan bu sistemlerde arıza meydana geldiğinde sisteme komple bakım yapılır ve yenilenir.
  • HD 2018 Download işleminden sonra kurulan programda yapılan her şey birebir Led tabelasında görülebilir. Böylelikle en kısa yoldan en hızlı bir şekilde çözüm alınır.
  • Led tabelaları renklerin kullanımı açısından da oldukça uygundur. Bu tabelalarda göze çarpan reklamlar hazırlamak ve bunun birebir uygulandığını görmek mümkündür.
  HD 2018 Led Programı sayesinde elde hazırlayacağınız görseller, son derece kaliteli ve etkili sonuçların alınmasına vesile olacaktır. Kapının önüne konulan bir tabela herkesin dikkatini çekecek ve müşterinin işyerine olan ilgisini arttıracaktır.

 • HD 2018 Programı Kullanımında Püf Noktaları


  hd 2020 programı indir

  HD 2018 Download yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Bu noktadan itibaren programın kullanımında dikkat etmeniz gereken püf noktalar şunlardır:

  • Özgünlük: Hazırlanacak olan yazının özgün olması size büyük bir avantaj kazandırır. Potansiyel müşterileri özgün olarak çekme şansınız daha fazladır.
  • Sadelik: Uzun ve karmaşık tasarımlar yerine sade, şık tasarımlarına yönelmelisiniz. Araştırmalara göre insanların bir noktaya odaklanma ve bakma süreleri sadece 2 sn.’dir. Bu demek oluyor ki bir kişiyi etkilemek için 2 sn. süreniz var. Yani bu süre zarfında o kişiyi etkileyecek tasarımlar üretmelisiniz.
  • Hedef Kitle: İçeriklerinizin kaliteli olması ve amaca yönelik hazırlanması gerekir. Çocuklara yönelik bir ürün satıyorsanız eğer hazırladığınız görselinde çocukların ilgisini çekecek şeyler üzerine kurulu olması gerekir.

  HD 2018 Led Programı, Led tabela içerisinde bulunan HD numaralı ana kartlara yüklenmektedir. Hazırlanılan birbirinden güzel animasyonlu tasarımlar bu kartlara yüklenerek tabela üzerinde çalıştırılır. Gerek program konusunda gerekse diğer alanlarda bizlere ulaşarak her türlü ihtiyacınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere özel olarak tasarlayacağımız animasyonlardan ve tabelalardan memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Kontrol Kartı U Disk Tanımıyor - Led Tabela Flaşı Görmüyor
1. U diski veya USB uzatma kablosunu zayıf temas halinde olup olmadığını kontrol edin. USB uzatma kablosu genellikle 1,5 metredir ve 5 metreden fazla değildir.
2. Belki kontrol kartı güç kaynağı voltajı düşüktür, genellikle yaklaşık 5V'a ihtiyaç duyar.
3. U diskini FAT / FAT32 olarak biçimlendirin ve programı tekrar dışa aktarın, U diskine kontrol kartına takın, ardından kontrol kartını yeniden başlatın.
4. U diskini, örneğin Sandisk, HP ve benzeri gibi değiştirin.
5. Bilgisayarınıza iki veya daha fazla mobil aygıtın takılı olup olmadığını ve programın kontrol kartını takan U diske aktarılıp aktarılmadığını kontrol edin.
6. Ekranda "USB NoFile / Error / Error1 / Error2" gösteriliyorsa, bunun nedeni aşağıdaki gibidir.
1) USB NoFile, U-diskte program dosyası yok.
2) Error, ekran ayarındaki genişlik / yükseklik parametreleri denetleyicinin kontrol aralığını aşıyor.
3) Error1, U-disk dosyaları format hatası, FAT / FAT32'ye format gerekiyor.
4) Error2,program çok büyük.

Ekranın Sağ Üst Köşesinde "5-4-3-2-1" Görünüyor ve Sonra Metin Yok
Kontrol kartı zamanını kalibre edin veya yazılımdaki zamanlama anahtarını iptal edin.

Ekrandan Çıkan Metin Bozuk
Çünkü tarama yapılandırma dosyası yanlış. Doğru şekilde ayarlayın, doğru taramayı seçin.

led tabela ekran ayarları

Led Tabela Işıkları Ters Yanıyor (Sönük Yer Yanık, Yanık Yer Sönük) 

Tek renkli Led Tabela veri polaritesi doğru değil, Ekran tamamen parlak arka plan rengini gösteriyor, Ekran kelimesi siyah.

led tabela oe polarite hatası


Ekranın Parlaklığı Çok Düşük, Metinde Gölge Var

Tek renkli led tabela, OE polaritesi doğru değil, led tabela parlaklığı çok karanlık (bazı ekran parlaklığı değişmiyor), metinde çift gölge veya yanlış parlaklık olabilir.

Led Tabela Komple Siyah Neden Çalışmıyor Olabilir?
Aşağıdaki seçenekleri kontrol edebilirsiniz. 1. Kontrol kartındaki güç ledi yanıyormu?
2. Yanlış adaptör kullanılmış olabilirmi?
3. Program, Süre olarak neler ayarlandı?
4. Program, Oynatmayı belirtilen süre ne kadar?
5. Program Dosyasını Flaşınızda kontrol edin.
6. Kablolar ters bağlanmış olabilirmi?
7. Tarama seçeneklerini tam olarak seçmemiş olabilirsiniz.

Led Tabela Ekranında Metin Ters Duruyor (Üst Altta, Alt Üstte)
Kontrol kartının ilk bağlantı noktasını ekranın üstünden karta bağlayın 12x1, 12x2 bağlayın. P4.75 kartı, 08x1, 08x2'yi bağlayın. 12x1 olan kısım ekranınızın en üst tarafıdır.

led tabela arıza


Ağ Kartı Doğrudan Bilgisayara Bağlı, Yazılım Kartı Bulamıyor

Aşağıdaki seçenekleri kontrol edebilirsiniz.
1. Kontrol kartındaki çalışma ve bağlantı LED'lerinin yanıp sönüp yanıp sönmediğini kontrol edin.
2. Yerel bağlantının bağlı olup olmadığını, bağlantı üzerinde sarı bir ünlem işareti olması gerekiyorsa ve ağ simgesinde kablonun bağlı olmadığını veya ağda bir sorun olduğunu gösteren kırmızı bir çatal belirirse kablo, yerel bağlantı durumunun 100Mbps veya üzeri olduğundan emin olun.
3. Kontrol bilgisayar ağ bağlantı noktası devre dışı veya ağ bağlantı noktası sürücüsü yüklü değil.
4. Kontrol DHCP açıldığında veya olmasın (varsayılan olarak kapalıdır) sistem ayarlarında.
5. Tek bir makine bağlandığında, yerel bağlantıdaki IP adresini şekilde gösterildiği gibi 2 ağ segmentine ( lan bağlantı noktası kartı için varsayılan IP 192.168.2.200) değiştirin.

Led Tabela Huidu HD Kontrol Kartı Reset Atma İşlemi?
Tabelanın voltajını kesiyorsunuz, Kontrol kartı üzerindeki Butona basıp enerjiyi veriyorsunuz, 15-20SN geçtikten sonra Butona basmayı çekiyorsunuz ve Reset atma işlemi başarılı bir şekilde olmuş oluyor.

Led Tabela Kontrol Kartı "Wifi Şifresini Unuttum" veya "Şifre Hatası"
Kontrol kartının test düğmesine uzun süre basın ve kontrol kartının güç kaynağını yeniden başlatın. Ardından test düğmesine uzun süre basın ve test düğmesini yaklaşık 10 saniye bırakın. Sıfırlama tamamlandığında, ekran siyah olur ve sıfırlamanın başarılı olduğunu gösterir.

Led Tabela Wifi Sinyali İyi Değil? Wifi Güçlendirme
Antenin kullanımı çevredeki ortamla güçlü bir şekilde ilişkilidir. Yakınlarda engel olmaması lazım (Özellikle metal, PCB vb. Gibi iletken malzemeler) . Çevreleyen alanda güçlü elektromanyetik parazit yoktur. Işıma ve alımda rolünü oynamak için uzak sinyaller.
led tabela wifi kontrolü

1) Ekranın dışına yüklenmesi gerekiyor. Led Tabela içine yerleştirilmesi kesinlikle yasaktır. Led tabelayı, büyük ölçüde kalkanın içindeki radyo dalgalarının kablosuz sinyalin zayıflamasına neden olacak metal bir kap olarak düşünün.
2) Yama anteni metal yüzeye mümkün olduğu kadar takılmamalıdır ve vantuzlu anten gerekmez. Anten 3-5 cm'lik bir boşluk gerektirir, eğer yama anteni metale bağlanırsa, antenin frekans özellikleri tamamen değişir ve antenin orijinal etkisi tamamen değişir, bu da anten etkisini büyük ölçüde etkiler. Vantuzlu antenin anten gövdesi dikey bir sütundur ve çevreleyen alan temelde etkilenmeyen bir boşluk alanıdır.
3) Anten radyasyon alanı.

Ön 180° sinyal en iyi alandır, antenin arkasındaki 180° en kötü alandır.
Led Tabela Wifi Anten Ayarları
Anten sütunu etrafındaki 360° sinyal en iyi alandır. Anten sütununun her iki ucu da en kötü sinyal alanlarıdır.

Led Tabela Wifi Anten Ayarları
Anten sinyalinin yayılma yönü aşağıdaki şekilde gösterildiği gibidir.Gerçek kullanımda, gerçek kullanıcının konumuna göre kurulur.
Led Tabela Wifi Anten Ayarları