Your Cart

Skorbord

Bir arenanın, karşılaşmanın veya oyunun olmazsa olmazı skor tabloları yani skobordlardır. Maçın veya karşılaşmanın skorlarını gösteren levhalardır. Bir maç yâda oyunu izlerken yüksek katılımlı olan alanlarda maç sonucunu daha fazla kişiye duyurabilmek için skorbordlara ihtiyaç duyulmuştur. Uzun zamandır maç ve oyun karşılaşmalarında kullanılan skorbordlar teknolojinin gelişmesiyle daha kullanışlı hale gele gelmiştir. Tarafsız kişiler tarafından kontrol paneli sayesinde karşılaşma skorları değiştirilmektedir. Teknolojinin hayatımıza girmeden önce skorbordlar el yardımı ile değiştirilmekteydi. Günümüzde son teknolojiler sayesinde skorbordlar artık daha kullanışlı ve daha güvenilir oldu. Bu sayede dijital skorbord hızlı bir şekilde bütün maç ve oyunlarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Günümüzde dijital skorbord kullanmayan yer artık yok denecek kadar azdır.

Skorbord Çeşitleri

Skorbordlar her spor dalında kullanılması haliyle çeşitliliğini de arttırmaktadır. Yapılan yarışmalar ve oyunlara göre farklı hazırlanmakta ve farklı donanımlar katılmaktadır. Çeşitleri arasında basketbol skorbord, stadyum skorbord, futbol skorbord, elektronik skorbord gibi birçok seçenek yer alır. Çeşitleri kişiye ve arena ortamına göre değişiklik gösterebilir. Skorbordların ebatları kullanılacağı yerin yüksekliğine ve genişliğine göre farklılık gösterir. Arena ve maçların yapılacağı alanlar büyük bir alana sahipse daha büyük ebatlarda elektronik skorbord kullanılmalıdır. Bu şekilde sonuçları ve gelişmeleri daha fazla insan net bir şekilde görebilecek, maç ve karşılaşmanın takibini daha iyi yapabilecek. Her bir maç ve oyunun skor bordu farklıdır. Bulunduğu maça ve oyuna göre ayrı skorbordlar kullanılır. Skorbordlar uzaktan kumanda ile de kontrolü yapılabilir.

Skorbord Nerelerde Kullanılır?

Skorbordlar her karşılaşma ve maçlarda kullanılır. Kurumsal veya özel hiç fark etmez her lazım olan yerde kullanılır. Skorbordlar okullar arası yarışmalarda özellikle büyük önem taşır. Hentbol skorbord, futbol skorbord gibi çeşitlerde farklı sayı sistemleri kurulmaktadır. Bundan dolayı farklı maçlarda farklı sistemli skorbordlar kullanılır. En çok gidilen ve artık bir hobi, etkinlik haline gelmiş halı sahalarda bile farklı skorbordlar yer alır. Satın alacağınız yerden halı saha skorbord seçeneklerini çok rahatlıkla bulup temin edebilirsiniz. Futbol, voleybol, basketbol, arena, stadyum, okullar, liseler arası yarışmalar yani kısaca aklınıza gelebilecek her karşılaşmada yer alan en önemli parçalardan biridir skorbordlar.

Skorbord Neden Tercih Edilmeli?

Yapılan bir spor etkinliğinde karşı karşıya gelen 2 takımın etkinlik boyunca elde ettiği başarıyı sayılarla ifade edilmesi skorbordlar tarafından sağlanmaktadır. Orta ve büyük kitleler önünde yapılan bu etkinliklerde sonuçlar ve skorları yüksek sesle herkese duyurulması çok mümkün olmayacağı için görsel olarak herkesin görebileceği bir alanda yayınlanması daha doğru olacaktır. Teknoloji gün geçtikçe kendini yeniliyor, bu yenilikler her alana yansıdığı gibi skorbordların oluşumuna da yansımakta. Örneğin; spor dallarından biri olan bilardo için uzaktan kumanda yöntemiyle bilardo skorbord üzerinden kolayca skorlar düzeltilebiliyor. Bu şekilde bilardo oynanan alanda teknolojiden yararlanarak oluşturulan skorbordlar herkes tarafından kolaylıkla görünebiliyor ve takibi sağlanabiliyor. Skorbordlar tercih edilmeseydi birçok karşılaşmada güven problemi yaratacak olaylarla karşılaşılabilirdi. Maçlar ve karşılaşmalar bir ödül yâda sıralamaya girmek amacıyla yapılan oyunlar olduğu için her iki tarafın kafasında soru işareti olmaması için skorbordlar kullanılır. Çünkü skorbordlar genellikle herkesin görebileceği yerde ve doğru bilgiler vermektedir.

Skorbord Fiyatları

Bulunduğu alanlara ve yapılan karşılaşmalara göre skorbordlar farklılık gösterir. Skorbordlar da renk ve ölçüsü de aynı şeklide yapılan turnuvaya göre değişkendir. Her spor dalında yapılan karşılaşmanın sayısı ve bilgisi farklı olduğu için fiyatlarda aynı şekilde farklı olacaktır. Futbol skor bordu almış bir kişiye fiyatını sorduğunda aldığınız fiyat skorbord satan bir yerden basketbol skor bordu almak istediğinizde satıcının size sunduğu fiyat farklı olacaktır. Sebebi ikisinin farklı özelliklerde skorbordlardan kaynaklanmasıdır. Skorbordlar kişiseldir. Boy ve ebatları kişinin isteği doğrultusunda özel hazırlanmaktadır. Okullar arası yapılan spor karşılaşmalarında daha küçük skorbordlar yer alırken binlerce kişinin yer aldığı stadyumlarda stadyum skorbord olarak bilinen büyük skorbordlar yer alır. Büyük ve küçüklüğe göre fiyatların aynı olması beklenemez. Fiyatlar dolaylı olarak küçükten büyüğe doğru artış gösterecektir. Skorbordların sağladığı fayda ve bir maç karşısından sunduğu hizmet düşünüldüğünde satışında ki ücretler çok uygun kalmaktadır. Ayrıca skorbordların garantili olması yapısında bulunan dizayn ve kalitenin de bir göstergesi olmuştur.

Sizin belirlemiş olduğunuz tasarıma göre Halı Saha Skorbord Panosu üretimi yapılmaktadır. Saat, Derece, Tarih, Korna, Süre gibi özelikleri ekleye bilir ona göre sizlere gönderim yapılmaktadır. Özel tasarımlarınız için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşınız...
1,20TL
Vergiler Hariç:1,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 2 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi yan taraflarında bulunan İleri/Geri/Reset tuşları ile rahatlıkla kontrol edebilirsi..
2.394,00TL
Vergiler Hariç:1.995,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 4 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak size gönderilen buton ile ileri/geri/reset sistemini kumanda üzerinden rahat..
6.348,00TL
Vergiler Hariç:5.290,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 6 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak size gönderilen buton ile ileri/geri/reset sistemini kumanda üzerinden rahat..
6.786,00TL
Vergiler Hariç:5.655,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 6 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak size gönderilen buton ile ileri/geri/reset sistemini kumanda üzerinden rahat..
6.786,00TL
Vergiler Hariç:5.655,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 8 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Adana-Ankara yazan kısımda Spor takımının isimlerini kullana bilirsiniz. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak siz..
7.674,00TL
Vergiler Hariç:6.395,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 10 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Adana-Ankara yazan kısımda Spor takımının isimlerini kullana bilirsiniz. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak si..
8.868,00TL
Vergiler Hariç:7.390,00TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 4 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Süre 0-30-60 yada 0-45-90 olacak şekilde 1 defalık korna çalmakta ve otomatik ilerlemektedir. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontr..
9.060,40TL
Vergiler Hariç:7.550,34TL
Halı Saha Skorbord Panosu, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 8 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Süre 0-30-60 yada 0-45-90 olacak şekilde 1 defalık korna çalmakta ve otomatik ilerlemektedir. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontr..
11.476,51TL
Vergiler Hariç:9.563,76TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)