Your Cart

12 Volt Dış Mekan Trafo

12 volt dış mekan trafo, şerit led  aydınlatmada kullanılan sistemlerden biridir. Dekorasyon olarak dış mekanlarda kullanılan  led trafosu, bu ledlerin çalışmasını sağlayan bir mekanizmadır. Birçok çeşidi olan dış mekan trafosu, pratik olması, fayda sağlaması ve de dekoratif bir güzellik sağlaması açısından önemli bir fark oluşturur. Aynı zamanda ekonomik açıdan da beklentileri karşılayan bir sistemdir. Öncelikle, şerit Led voltajının ne kadar olması gerektiğini belirlemek gerekir. En çok kullanılan şerit ledler çoğunluğu 12 Volt olarak çalışır.

12 Volt Dış Mekan Trafo Nerelerde Kullanılır?

12 Volt dış mekan trafo, aydınlatma sisteminde kullanılarak ayni zamanda gerilimi de dengelemektedir. Daha iyi ve kaliteli bir aydınlatma yapabilmek için mutlaka kullanılmalıdır.  Yerleşim alanında kullanılacak trafolar, farklı amper güçlerinde satışı yapılır. Trafoların yararını mekanın aydınlatılmasındaki etkisiyle görebiliriz. Sabit akım ve buna bağlı cihazın arasındaki dengenin tam kapasite sağlanması gerekir. Trafo hesabı da ürün kullanım öncesinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Led trafoların kullanıldığı yerlerde, panel Led ürünlerin bağlanacağı alanlarda trafonun doğru ürüne bağlanmasına dikkat edilmelidir. Led trafo genelde ürünün zarar görmeyeceği yerlerde görülür. 12 volt trafo, genellikle aydınlatma sistemlerinde ve dış mekanda aktif olarak kullanılan 220V gelen akımı 12V çeviren bir dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. Trafolar kendi aralarında Amper olarak farklı ürünlere ayrılır, 1A, 2A, 3A, 5A, 10A ve 30A gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

12 Volt Dış Mekan Trafo Fiyatları

12 Volt dış mekan adaptör ve Led uyumunu tam olarak belirlenmesi için hesaplama önemlidir. Uygun fiyatlı olduğu için bir ürünü satın alınsa bu hesaplama yapılmadığında tamamen ekonomik zarara uğrayabiliriz. Fiyatı belirleyen durum güç miktarı ve malzeme kalitesidir. Güçlü enerji vermesi ve malzemenin kaliteli olması trafo fiyatlarını da arttıracaktır. Her materyal kendi içinde birden fazla özelliği sayesinde istediğiniz tasarımları yapabilmenizde voltaj kısmındaki imkanı sağlar. 12 volt dış mekan trafo da özellikle firma tanıtımlarında tercih edilen led ürünlerinden bir tanesidir. Dış mekanda karşılaşacak olumsuz hava koşullarına dayanıklılık gösterecek bu trafolar farklı kapasiteleri sayesinde talebe göre de tasarlanır ve üretilir.

12 Volt 1 Amper Trafo, genellikle aydınlatma sistemlerinde ve dış mekanda aktif olarak kullanılan 220V gelen akımı 12V çeviren bir dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. Trafolar kendi aralarında Amper olarak farklı ürünlere ayrılır, 1A,2A,3A,5A,10A ve 30A gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ürün stokt..
102,60TL
Vergiler Hariç:85,50TL
12 Volt 3 Amper Trafo, genellikle aydınlatma sistemlerinde ve dış mekanda aktif olarak kullanılan 220V gelen akımı 12V çeviren bir dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. Trafolar kendi aralarında Amper olarak farklı ürünlere ayrılır, 1A,2A,3A,5A,10A ve 30A gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ürün stokt..
171,00TL
Vergiler Hariç:142,50TL
12 Volt 5 Amper Trafo, genellikle aydınlatma sistemlerinde ve dış mekanda aktif olarak kullanılan 220V gelen akımı 12V çeviren bir dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. Trafolar kendi aralarında Amper olarak farklı ürünlere ayrılır, 1A,2A,3A,5A,10A ve 30A gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ürün stokt..
218,88TL
Vergiler Hariç:182,40TL
12 Volt 8.5 Amper Dış Mekan Trafo
Stokta yok
12 Volt 8.5 Amper Trafo, genellikle aydınlatma sistemlerinde ve dış mekanda aktif olarak kullanılan 220V gelen akımı 12V çeviren bir dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. Trafolar kendi aralarında Amper olarak farklı ürünlere ayrılır, 1A,2A,3A,5A,10A ve 30A gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ürün sto..
273,60TL
Vergiler Hariç:228,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)