Your Cart

Led Tabela

Led Tabela özel olarak üretilmiştir. Elektronik sistemler yazılım kullanılarak üretilir. Led ışıklarının birleştirilmesiyle oluşan led tabelaları düşük elektrik kullanımı nedeniyle çok tercih edilmektedir. Milyonlarca farklı renk elde edilebildiğinden, ışıklı tabelalar arasında tercih edilen tabela türüdür. Bunlar gün geçtikçe daha yaygın hale geliyor ve kullanımları artıyor.

Neden Led Tabela Kullanmalıdır?

Standart tabelalardan daha etkilidir.

Led tabelalar iş potansiyelini arttırıyor.

Standart, bir tabela sisteminden daha küçüktür.

Böylece, tabela vergi oranlarını daha da azaltır.

Led tabela, ürünlerinizi müşterilerinize daha hızlı anlata bilmenizi sağlar.

Led tabela sisteminde birçok yazı tipi ve renk efekti vardır.

Led tabela sistemini elektrik tüketimi daha düşüktür.

Led Tabela Kullanım Alanları

RGB (Kırmızı Yeşil Mavi) aydınlatması ledlerde mavi ışık kullanılmasıyla mümkün olmuştur ve birçok sektörde uygulama bulmuştur. Özellikle aydınlatma da Led tabela fiyatları sinyalizasyon ve mimari aydınlatma alanlarında diğer ışık kaynaklarını hızla değiştirmeye başladılar. Düşük Led enerji tüketiminin en önemli nedeni düşük kaybıdır. Lavabo ve yemek odasının yerini belirtmek için birkaç işletme tarafından kullanılır. Bazı işletmeler pencerelerinde bilgilendirme amaçlı led tabelaları kullanır ve kampanyaları duyururlar.

Led Tabela Özellikleri

Her açıdan görülmek üzere tasarlanmıştır. Çok daha sıra dışı olabilirler çünkü üç boyutlu olarak yapıla bilirler. Bu tür tabelalarda kullanılan led ışıklar hem görsel olarak güzel görünür hem de enerji tasarrufu sağlar. Düşük enerji tüketimi gibi avantajlara sahiptirler. Kullanımların çoğu ticari şirketlerdir. Yol kenarındaki binaların üst katlarında bulunan ofislerin dikkatini çekmek için kullanılır.

Led Tabela Çeşitleri

Genel olarak, iş yerinde özellikleri de kullanılır. Çadır olarak da tasarlanabilir. Seçim çerçevesi sıklıkla bilgi ve mesaj sağlamak için kullanılır. Ek olarak, işletme adını söyleyen bir tabela da tasarlanabilir.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan led tabela en kaliteli ve paslanmaz malzemeden üretiliyor. Bu nedenle uzun ömürlü olan bu tabela modelleri firmalara büyük avantajlar sunuyor. Pratik bir şekilde kullanılan led özellikli tabela modelleri geçmiş dönemlere oranla bugün daha uygun ve ek ücretsiz fiyatlardan uygulanıyor. Maksimum performans sunan bu tabelalar firmalara birçok yönden avantajlar sunuyor. Led tabelalar isminden de anlaşılacağı üzere led dizayna sahip olduğundan sektörün en çok tercih edilen tabela türüdür. Şık ve son derece estetikli bir yapıya sahip olması sebebiyle her ölçekten firmalar tarafından tercih ediliyor.

Led Tabela Neden Tercih Ediliyor?

Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden led tabela fiyatları ve modelleri birçok nedenlerden dolayı tercih ediliyor. Bu ürünler sıradan tabela modellerinden farklıdır. Daha yüksek kalite standartlarına sahip olduğundan sıradan tabela modellerine oranla daha uzun ömürlüdür. Led tabela modelinin yoğun olarak tercih edilmesinin nedenlerinden biri de garanti kapsamında yer almasıdır. Bu tabela modeli kurumsal firma tarafından en düşük 5 yıl garanti kapsamında uygulanıyor. Bu nedenle işletmeler uzun seneler boyunca ek maliyete girmekten kurtuluyor. Led tabela modeli sıradan tabela modelinden farklı olarak daha konforludur. Bu bakımdan uygulandığı sahalarda da maksimum düzeyde estetiklik ve şıklık katıyor.

Led Tabela Özellikleri Nelerdir?

Profesyonel led tabela modeli birçok özelliklere sahiptir. Bu tabelalar son derece hijyenik olmakla birlikte çevre dostudur. Dolaysıyla bu kaliteli tabela türlerinde çürüme, kırılma gibi sorunlar meydana gelmiyor. Bunun haricinde bu lider tabela modelleri her ebattan özel olarak imal ediliyor. İşletmelerin talepleri doğrultusunda kusursuz bir şekilde hazırlanarak ek ücret talep edilmeksizin pratik bir şekilde uygulanıyor. Tabela modellerinde led özellik firmaların prestij kazanması açısından önemlidir. Dolaysıyla bu özelliğe de sahip olan bu tabela türü 81 ilimiz üzerinden tercih ediliyor. Led tabela modelleri olumsuz hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Bu bakımdan yılın her dönemlerinde profesyonel anlamda performans sunar. Led tabelaların en temel özelliklerinden biri de her bütçeye hitap eden fiyatlardan uygulanmasıdır. Bu nedenle de bu tabelalar küçük ölçekli firmalar tarafından da tercih ediliyor. Bu tabelaların montaj ve söküm işlemi sıradan ve karmaşık dizayna sahip olan tabela modellerine oranla daha kolaydır. Bu da firmaların zamandan tasarruf etmesini sağlıyor.

Led Tabela 16x32CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
1.176,36TL
Vergiler Hariç:980,30TL
Led Tabela 16x64CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
1.527,27TL
Vergiler Hariç:1.272,73TL
Led Tabela 16x96CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
1.909,82TL
Vergiler Hariç:1.591,52TL
Led Tabela 16x128CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
2.436,36TL
Vergiler Hariç:2.030,30TL
Led Tabela 16x160CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
2.785,45TL
Vergiler Hariç:2.321,21TL
Led Tabela 16x192CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
3.018,18TL
Vergiler Hariç:2.515,15TL
Led Tabela 16x224CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
3.563,64TL
Vergiler Hariç:2.969,70TL
Led Tabela 16x256CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
3.963,64TL
Vergiler Hariç:3.303,03TL
Led Tabela 32x32CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
1.490,91TL
Vergiler Hariç:1.242,42TL
Led Tabela 32x64CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
2.276,36TL
Vergiler Hariç:1.896,97TL
Led Tabela 32x96CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
2.909,09TL
Vergiler Hariç:2.424,24TL
Led Tabela 32x128CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
3.563,64TL
Vergiler Hariç:2.969,70TL
Led Tabela 32x160CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
4.463,64TL
Vergiler Hariç:3.719,70TL
Led Tabela 32x192CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
4.570,91TL
Vergiler Hariç:3.809,09TL
Led Tabela 32x224CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
6.109,09TL
Vergiler Hariç:5.090,91TL
Led Tabela 32x256CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
6.654,55TL
Vergiler Hariç:5.545,45TL
Led Tabela 48x32CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
1.927,27TL
Vergiler Hariç:1.606,06TL
Led Tabela 48x64CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
3.036,36TL
Vergiler Hariç:2.530,30TL
Led Tabela 48x96CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki v..
4.243,64TL
Vergiler Hariç:3.536,36TL
Led Tabela 48x128CM Kayan Yazı, dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Ürün 1. sınıf kaliteli malzemeden yapılmakta ve 2. yıl garantisi bulunmaktadır. İsteğe göre tek taraflı ve çift taraflı yapıla bilme imkanı vardır. (Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı) renkleri ile ayarlanabilir, aşağıdaki ..
5.149,09TL
Vergiler Hariç:4.290,91TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 48 (3 Sayfa)