Your Cart

Power Led İndir, Power Led Programı, Led Tabela Programı Yükle

Power Led İndir, Power Led Programı, Led Tabela Programı Yükle

Power Led  Tabela hizmetleri günümüzün en revaçta reklam unsurlarından bir tanesidir. Her işyerinde, apartmanda kısaca kişilere hizmet sağlayan her yerde bu tabelalara rastlamak mümkündür. Farklılık yaratmak açısından bu programı iyi bir şekilde kullanarak rakiplerinizden daha iyi, farklı ve orijinal yazılar ortaya çıkartabilirsiniz.

Power Led programı kullanımı TF serisi kontrol kartına sahip olan modellerde geçerlidir. Programı kullanmaya başlamadan önce tabelanın içerisinde bulunan kontrol kartına bir bakmanız en doğru seçenek olacaktır. Led tabelanın içerisini açmak ve sonrasında kartın üzerini okumak yeterlidir. Yapacağınız bu basit şey belkide sizin daha fazla zaman kaybetmenizin önüne bir set çeker. Piyasaların her gün artan Led tabela taleplerine olan ilgisinin sebebi aslında bellidir.

power led programı ayarları


  Ancak genel olarak baktığımızda ortaya şu maddeler çıkar:
 • Led tabelalar, normal bir aydınlatma aracına göre 10 kat daha az enerji harcar.
 • Power Led indir seçeneği sonrasında yapacağınız işlemlerde renk sınırlamasının olmadığını, aklınıza gelebilecek her türlü rengi başarı ile yansıtabileceğinizi fark edersiniz.
 • Dışarıdaki kişilerin ilgisini çekebilecek olan her türlü animasyon, yazı, renk seçeneği bu tabela sistemlerinde vardır. Bu nedenle sağladığınız hizmet yaratıcılığınızın potansiyeline kalmıştır.
 • Bir animasyon hazırlayıp onu sisteme yükledikten sonra dilerseniz farklı animasyonlarda yükleyebilir, uzun süre aynı animasyonun gösterilmesine izin vermeyebilirsiniz.
 • Led tabelalar oldukça dayanıklıdır. Soğuk, sıcak ve yağış dış etmenlerden etkilenmezler.
 • Uzun süreler boyunca aydınlatma ihtiyacınızı giderir, sürekli Led ampul değiştirme gereksiniminiz olmaz.
 • Müşterinin ilgisini çeken, cep yakmayan bu sistem günümüz ekonomik koşullarında en çok tercih edilen reklam unsurudur.

Power Led İndir

(En Son Versiyon) Powerled v2.89.4
power led indir

Programın indirilmesi ve kurulması son derece kolaydır. Programı indirdikten sonra kurmanız ve gereken animasyonları hazırlamanız birkaç dakikanızı almayacaktır. Hatta bu programı bilerek bir reklam şirketinin yanına girebilir ve sadece bu program üzerinden ciddi miktarlar kazanabilirsiniz. Aydınlatma ve reklam tabelalarında kullanılan kartların bir takım özellikleri vardır. Genel olarak kontrol kartlarının özellikleri;
 • Yüksekliği kontrol kartları 2’li olanlarda en fazla 32 cm’dir.
 • Ethernet girişi olanlarda ise yükseklik en fazla 64 cm’dir.
 • USB girişi olan özelliklerinde ana kart; TF-S6U veya TF-A6U kullanılmaktadır.
 • USB girişi olmayanlar ise TF-S özellikli kart kullanılmaktadır.
Power Led programı indir işlemi yapıldıktan sonra hemen kullanılabilmektedir. Masaüstü cihazlarınıza indirilen bu program ile birlikte kısa süre içerisinde sizlerde başarılı bir şekilde kayan yazı animasyonu yapabilirsiniz. Ancak bu kayan yazı programlarını özellikle kullanacağınız tabelanın kontrol kartına göre seçebileceğinizi asla unutmayınız. Burada önemli olan unsur tabelaların kartlarının sadece kendisi ile uyumlu olmasıdır. Yani değişim konusunda zorluk yaşayabileceğinizi unutmayın.

Power Led Download

Led programı indirdikten sonra yapacağınız işlemlerin sınırı yoktur. Program ile birlikte şunları yapabilirsiniz:
 • Yazı Tipi: Program üzerinden yazdırmak istediğiniz yazının tipini ayarlayabilirsiniz. Aynı şekilde bir kelimeyi büyük, diğerlerini küçük vb. ayarlamaları da yapabilmeniz mümkündür. İtalik, sağa, sola, ortaya yaslı olarak yazabileceğiniz yazıları, animasyonun gidişine göre siz belirleyebilirsiniz.
 • Resim Ekleme: Programın belkide en güzel yanı resim eklemedir. Eklenilen resimlerin görüntüsü ise sizi mest edecek türdendir. Bu nedenle animasyonlarınızda resim kullanmak müşterinin ilgisini çekecek olan bir etmendir.
 • Animasyon Uygulaması: Led tabela programlarının tercih edilmesindeki faktörlerden bir tanesi animasyondur. Animasyon uygulamaları ile birlikte Led sistemleri tüm dünyada büyük ilgi görmüştür. Aklınıza gelebilecek olan her türlü animasyon uygulamasını bu sistemlerde başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Saat ve Tarih: Led sistemlerindeki bir başka avantajda saat ve tarihlerin ayarlanabilmesidir. Sistem özellikleri arasında bulunan ve zamana duyarlı olan kartlar sayesinde dilerseniz animasyonlarınız arasına birde saat, tarih, yıl gibi ibareler ekleyebilirsiniz.
PowerLed programı tüm bu özellikleri sisteme aktarmanıza izin verirken sizleri de hiç yormaz. Oldukça basit bir kullanıcı ara yüzü bulunan bu sistemde zaman geçirdikçe ve yapabileceklerinizin bir sınırı olmadığını fark ettikçe daha da seveceksiniz.

Power Led Programı Kullanımı

Led programını kullanmak için öncelikle bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Yüklemek için programı indirdiğinizde sırası ile şu işlemleri takip etmelisiniz.
 1. Dil seçimini “Türkçe” seçerek ilerleyin.
 2. Gelen ekranlarda sürekli olarak “ileri” sekmesini seçin.
 3. Kurulum tamamlandıktan sonra “bitiş” sekmesini işaretleyin.
Bu kısa işlemlerin akabinde program artık kurulmuş olacaktır. Bundan sonra masaüstünde bulunan program ikonundan programa giriş yapmalısınız.

Power Led uygulamasını çalıştırdıktan sonra karşınıza program, saat, tarih, zamanlama, image, arama, tablo gibi menülerin yer aldığı ve dosya, düzen, araçlar, seçenekler, yardım gibi sekmelerin bulunduğu bir ara yüz karşınıza çıkacaktır. Yapacağınız animasyonlar için karşınıza çıkan panel sekmesi altında yeni bir animasyon tanımlayarak işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Unutmayınız ki program çerçevesinde yapacağınız işlemlerinize bir çerçeve eklemek her zaman için işe yarar ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Bu kısımda önemli olan nokta programı kavramanın biraz zaman alacağı hususudur. Birkaç dakika ve saatin ardından ufaktan animasyon yapmaya başlayacak ve programı tanıdıkça ne kadar çok seçeneğinizin olduğunu göreceksiniz.

power led indir

  Power Led Programı Püf Noktaları

  Programın nasıl kullanıldığını anlattık. Ancak burada bir takım püf noktalar vardır. Bu program ile değil, işletmeniz ve animasyon hazırlayan kişilere kolaylık sağlayacak olan birkaç maddeden oluşur.
  • Öncelikli olarak müşteri kitlesinin analizi yapılmalıdır. Mesela; çocuklar, bayanlar ve erkeklere mi hitap eden ürünleriniz var, bunlara karar verilmelidir.
  • Müşteri kitlesinin yaş aralıkları da belirlenmelidir. Her yaş grubu farklı tür animasyon ve renklendirmelerden hoşlanır.

  • Power Led programı kullanırken söylemeye çalıştığımız şey; Oyuncak dükkanınız var ise renkli, cıvıl cıvıl çocukların dikkatini çekecek olan animasyonlar hazırlamalısınız. Ancak sanat ile ilgili bir işletmeniz varsa da sade, amaca yönelik, insanların gözünü yormayan animasyonların tercih edilmesi gerekecektir.
  • Hazırlanan animasyonlarda seçilecek olan metin konusunda düşünmek gerekir. En ilgi çekici içeriğin oluşturulması hedeflenmeli, mümkünse özgün, akılda kalıcı kelimelerin vurgulandığı bir içerik seçilmelidir.
  • Animasyon hazırlamak için çok fazla karmaşık şeyler düşünmeyin. Genellikle tabelanıza bakacak olan kişi 1 – 2 sn. civarında ona göz atacaktır ve sizin için müşteriyi yakalama zamanı bu kadar kısadır. Bu nedenle basit, sade ve bir bakışta anlaşılabilir yazı ve görseller kullanmaya özen gösterin.

  Power Led programı kullanımı son derece basit ve ilgi çekicidir. Ancak sizi rakiplerinizden ayıracak olan şey hazırlanan animasyonun kalitesidir. Özgün, dikkat çekici olarak tasarlanan her şeyin günümüzde gereken ilgiyi gördüğünün bilinmesi gerekir. Bu nedenle birkaç blok ötedeki işyerince kullanılan animasyonun aynısı yerine, çok basit ve sade özgün bir şeyler ortaya koymak en azından sizin görüşünüzü gösteren önemli bir detaydır. Müşteri ise muhakkak özgün olan şeyleri ayırt eder.

  Power Led indir seçenekleri ile başlayan bir işlem, kısa süre içerisinde hazırlayacağınız kaliteli animasyonlara dönüşecektir. Bundan sonraki süreç ise müşteri sayınızın artmasından kaynaklı satışlarınızın artması ile devam edecektir. Uğraştığınız her bir detay sizin için geri dönüşü olan harika bir sistem oluşturacaktır.

TF Serisi Power Led Kontrol Kartı Programı Hata Mesajları
USB 20% Flash disk okumaya başladığında yüzde sembolü görünür, flash bellek okunuyor.
OK! Flash diskten program başarıyla tabelaya aktarıldı, flash diski çıkarabilirsiniz.
E004 Hatası Ekran parametreleri hatalı, Powerled Programından flash diske kayıt yaparken “Ekran Parametreleri Dahil” seçeneğini işaretleyin ve şifreyi 168 girin.
E004 hatası verirse ekran ayarlarınız yanlıştır.
E007 Hatası Powerled Programında girmiş olduğunuz ekran ölçüsünü TF serisi kartınız desteklemiyordur.
E008 Hatası Led tabela programında girdiğiniz yükseklik ölçüsü led kontrol kartı desteklemiyordur.
E009 Hatası Led Kontrol kartının kontrol edemeyeceği kadar pixel (ölçü) bulunuyordur.
E015 Hatası Ayırma kapasitesi aşıldı, lütfen bölmeyi azaltın veya bölüm genişliği 64'ün katına ayarlanır.
E016 Hatası Powerled programına çok fazla sayıda program eklenmiştir, bazı programları silmeniz gerekecek.
E017 Hatası Senate panel is locked, please contact the supplier or the technical staff.
E100 Hatası Flash disk program dosyasını içermiyor, flash diske kayıt yapılamamış veya silinmiş.
E101 Hatası Flash diskteki program düzgün şekilde okunamadı, powerled’den tekrar kayıt etmeyi deneyin veya farklı flash disk kullanın.
E102 Hatası Kullanmış olduğunuz USB flash bellek özel dosya sistemine sahip, Fat32 olarak biçimlendirin.
E103 Hatası Kayıt edilmiş powerled program dosyası açılamıyor, flash diski değiştirin veya yeniden deneyin.
E110 Hatası Flash diske kayıt ettiğiniz program takılı olan led kontrol kartı ile uyumlu değil. Powerled program ayarlarından doğru kontrol kartı seçtiğinden emin olun.
E111 Hatası Ekran genişliği gerçek ekran genişliği ile uyuşmuyor. Ekran parametrelerini sıfırlamayı deneyin veya flash diske programı tekrar atın.
E112 Hatası Ekran yükseklik gerçek ekran yüksekliği ile uyuşmuyor. Ekran parametrelerini sıfırlamayı deneyin veya flash diske programı tekrar atın.
DHCP Yazısı Led kontrol kartı (Network Girişli modeller) DHCP sunucudan otomatik IP alması için yapılandırılmış, ilk açılışta Led Tabela HUB/Modem veya Switch’den IP almaya çalışırken bu bilgi mesajı görüntülenir.
SLP Yazısı Led tabelaya otomatik açılış ve kapanış saatleri girilmişse ve kapanma zamanı geldiği zaman ekranda SLP mesajı görünür. Eğer kapanmasını istemiyorsanız power led programından.
UYU simgesini tıklayarak açılıp ve kapanış saatlerini devre dışı bırakın. Eğer sizin belirlediğiniz zaman dışında kapanıyorsa tabelanın saati yanlıştır, bilgisayarınızın saati ile senkronize edin.

Kontrol Kartı U Disk Tanımıyor - Led Tabela Flaşı Görmüyor
1. U diski veya USB uzatma kablosunu zayıf temas halinde olup olmadığını kontrol edin. USB uzatma kablosu genellikle 1,5 metredir ve 5 metreden fazla değildir.
2. Belki kontrol kartı güç kaynağı voltajı düşüktür, genellikle yaklaşık 5V'a ihtiyaç duyar.
3. U diskini FAT / FAT32 olarak biçimlendirin ve programı tekrar dışa aktarın, U diskine kontrol kartına takın, ardından kontrol kartını yeniden başlatın.
4. U diskini, örneğin Sandisk, HP ve benzeri gibi değiştirin.
5. Bilgisayarınıza iki veya daha fazla mobil aygıtın takılı olup olmadığını ve programın kontrol kartını takan U diske aktarılıp aktarılmadığını kontrol edin.
6. Ekranda "USB NoFile / Error / Error1 / Error2" gösteriliyorsa, bunun nedeni aşağıdaki gibidir.
1) USB NoFile, U-diskte program dosyası yok.
2) Error, ekran ayarındaki genişlik / yükseklik parametreleri denetleyicinin kontrol aralığını aşıyor.
3) Error1, U-disk dosyaları format hatası, FAT / FAT32'ye format gerekiyor.
4) Error2,program çok büyük.

Ekranın Sağ Üst Köşesinde "5-4-3-2-1" Görünüyor ve Sonra Metin Yok
Kontrol kartı zamanını kalibre edin veya yazılımdaki zamanlama anahtarını iptal edin.

Ekrandan Çıkan Metin Bozuk
Çünkü tarama yapılandırma dosyası yanlış. Doğru şekilde ayarlayın, doğru taramayı seçin.

led tabela ekran ayarları

Led Tabela Işıkları Ters Yanıyor (Sönük Yer Yanık, Yanık Yer Sönük)
Tek renkli Led Tabela veri polaritesi doğru değil, Ekran tamamen parlak arka plan rengini gösteriyor, Ekran kelimesi siyah.

led tabela oe polarite hatası

Ekranın Parlaklığı Çok Düşük, Metinde Gölge Var

Tek renkli led tabela, OE polaritesi doğru değil, led tabela parlaklığı çok karanlık (bazı ekran parlaklığı değişmiyor), metinde çift gölge veya yanlış parlaklık olabilir.

Led Tabela Komple Siyah Neden Çalışmıyor Olabilir?
Aşağıdaki seçenekleri kontrol edebilirsiniz. 1. Kontrol kartındaki güç ledi yanıyormu?
2. Yanlış adaptör kullanılmış olabilirmi?
3. Program, Süre olarak neler ayarlandı?
4. Program, Oynatmayı belirtilen süre ne kadar?
5. Program Dosyasını Flaşınızda kontrol edin.
6. Kablolar ters bağlanmış olabilirmi?
7. Tarama seçeneklerini tam olarak seçmemiş olabilirsiniz.

Led Tabela Ekranında Metin Ters Duruyor (Üst Altta, Alt Üstte)
Kontrol kartının ilk bağlantı noktasını ekranın üstünden karta bağlayın 12x1, 12x2 bağlayın. P4.75 kartı, 08x1, 08x2'yi bağlayın. 12x1 olan kısım ekranınızın en üst tarafıdır.

led tabela arıza


Ağ Kartı Doğrudan Bilgisayara Bağlı, Yazılım Kartı Bulamıyor

Aşağıdaki seçenekleri kontrol edebilirsiniz.
1. Kontrol kartındaki çalışma ve bağlantı LED'lerinin yanıp sönüp yanıp sönmediğini kontrol edin.
2. Yerel bağlantının bağlı olup olmadığını, bağlantı üzerinde sarı bir ünlem işareti olması gerekiyorsa ve ağ simgesinde kablonun bağlı olmadığını veya ağda bir sorun olduğunu gösteren kırmızı bir çatal belirirse kablo, yerel bağlantı durumunun 100Mbps veya üzeri olduğundan emin olun.
3. Kontrol bilgisayar ağ bağlantı noktası devre dışı veya ağ bağlantı noktası sürücüsü yüklü değil.
4. Kontrol DHCP açıldığında veya olmasın (varsayılan olarak kapalıdır) sistem ayarlarında.
5. Tek bir makine bağlandığında, yerel bağlantıdaki IP adresini şekilde gösterildiği gibi 2 ağ segmentine ( lan bağlantı noktası kartı için varsayılan IP 192.168.2.200) değiştirin.

Led Tabela Huidu HD Kontrol Kartı Reset Atma İşlemi?
Tabelanın voltajını kesiyorsunuz, Kontrol kartı üzerindeki Butona basıp enerjiyi veriyorsunuz, 15-20SN geçtikten sonra Butona basmayı çekiyorsunuz ve Reset atma işlemi başarılı bir şekilde olmuş oluyor.

Led Tabela Kontrol Kartı "Wifi Şifresini Unuttum" veya "Şifre Hatası"
Kontrol kartının test düğmesine uzun süre basın ve kontrol kartının güç kaynağını yeniden başlatın. Ardından test düğmesine uzun süre basın ve test düğmesini yaklaşık 10 saniye bırakın. Sıfırlama tamamlandığında, ekran siyah olur ve sıfırlamanın başarılı olduğunu gösterir.

Led Tabela Wifi Sinyali İyi Değil? Wifi Güçlendirme
Antenin kullanımı çevredeki ortamla güçlü bir şekilde ilişkilidir. Yakınlarda engel olmaması lazım (Özellikle metal, PCB vb. Gibi iletken malzemeler) . Çevreleyen alanda güçlü elektromanyetik parazit yoktur. Işıma ve alımda rolünü oynamak için uzak sinyaller.
led tabela wifi kontrolü

1) Ekranın dışına yüklenmesi gerekiyor. Led Tabela içine yerleştirilmesi kesinlikle yasaktır. Led tabelayı, büyük ölçüde kalkanın içindeki radyo dalgalarının kablosuz sinyalin zayıflamasına neden olacak metal bir kap olarak düşünün.
2) Yama anteni metal yüzeye mümkün olduğu kadar takılmamalıdır ve vantuzlu anten gerekmez. Anten 3-5 cm'lik bir boşluk gerektirir, eğer yama anteni metale bağlanırsa, antenin frekans özellikleri tamamen değişir ve antenin orijinal etkisi tamamen değişir, bu da anten etkisini büyük ölçüde etkiler. Vantuzlu antenin anten gövdesi dikey bir sütundur ve çevreleyen alan temelde etkilenmeyen bir boşluk alanıdır.
3) Anten radyasyon alanı.

Ön 180° sinyal en iyi alandır, antenin arkasındaki 180° en kötü alandır.
Led Tabela Wifi Anten Ayarları
Anten sütunu etrafındaki 360° sinyal en iyi alandır. Anten sütununun her iki ucu da en kötü sinyal alanlarıdır.

Led Tabela Wifi Anten Ayarları
Anten sinyalinin yayılma yönü aşağıdaki şekilde gösterildiği gibidir.Gerçek kullanımda, gerçek kullanıcının konumuna göre kurulur.
Led Tabela Wifi Anten Ayarları