Your Cart

Hortum Led

Hortum Led, hayatın her alanında aydınlatma deyince akla gelen, uzun süredir sayısız ev, araç, ofis ve endüstriyel uygulamalardan eğlence sektörüne, sanat ve tasarım dünyasından kişisel projelere kadar pek çok alanda kullanılan son teknoloji ürünü olarak talep görmektedir. Farklı uzunluklarda, yoğunluklarda, renklerde ve voltajlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca, kolayca soyulup yapıştırılabilen arkalıkları ile kolayca monte edilebilen bir aydınlatma aracıdır.

Hortum Led Özellikleri

Hortum Led küçük yüzeye sahip, ledler olduğu için ampullerin esnek ve ince bir şerit üstüne dizilmesiyle oluşturul maktadırlar. Bu tarz ledler aynı zamanda esnek kullanım alanlarına sahiptir. Ulaşılması zor alanlarda kullanılabilir. Ve bükülebilen şeylere bağlanabilir, doğrusal olmayan şekillerin konturlarını takip edebilir. Ayrıca muhteşem renklerden de oluşabilir. Metal, cam, ahşap gibi yüzeylere kolaylıkla yapıştırıla bilirler. Kompakt boyutu, parlaklığı ve değişkenliği nedeniyle oldukça da kullanışlıdır. Çoğunlukla bir metresinde 60 Led bulunur. Tek çipli ve üç çipli olanları vardır. Fakat daha çok yaygın olarak tek çipli ve metresinde 60 LED bulunanları kullanılmaktadır. Metrede 30 Led bulunduran 3 çipli Led’ler de mevcuttur.  Çoğu, 12 Volt DC akım ile beslendiğinden şerit Led için 220 Voltu 12 Volta düşüren adaptörler kullanılır.

Hortum Led Çeşitleri

Hortum Şerit Led çeşitlerinin ışık güçlerini dikkate aldığında birçok çeşit ortaya çıkar. Bunlar: Tek çipli şerit Led, Üç çipli şerit Led olarak iki şekilde gruplandırabiliriz. Bunların dışında da İç ve dış mekan kullanımına uygunluk açısından şerit ledler: Silikonlu ve silikonsuz olarak ikiye ayrılır. Dış mekan için kullanılan şerit Led’lerin üzerindeki SMD paketlerinde silikon kaplama vardır. Bu kaplama, şerit Led’i her türlü hasardan korur.  Daha da önemlisi oksitlenmeyi önlediği için şerit Led’in ömrünü uzatır. Ürün seçimi yaparken uygun fiyatlarda farklı modeller seçebilirsiniz. Bina, düğün, tatil ve daha sayılabilecek pek çok mekanın aydınlatmasında Hortum led ışıklandırma sistemi kullanılmaktadır.

Bu ışıklandırma sistemi Hortum Led Beyaz, Hortum Gün ışığı ve Hortum Led fişi olarak üç gruba ayrılmaktadır. Hortum led beyaz ışıklandırma sistemi yüksek parlak ışık gücünün yanı sıra düşük güç tüketimi sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Montajı ve bakımı oldukça kolay olan Hortum led gün ışığı fazlaca enerji tasarrufu sağlar. Hortum Led ışıklandırma sistemini rahatlıkla kullanabilmek adına Hortum led fişi ek olarak bağlanır.

Hortum Led Beyaz, Bina, Tatil, Düğün, Parti, Yeni Yıl gibi aydınlatmalarda en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Yüksek ışık, düşük enerji tüketimi ve kolay montajlama işlemi yapılmaktadır. 1MT 60 adet led bulunmakta, IP65 su geçirmezdir. 1 Adet Sipariş 1MT olarak gönderilmektedir. MT alımlarınd..
70,80TL
Vergiler Hariç:59,00TL
Hortum Led Fişi, hortum led kablolarınızı çalıştırmaya yarayan ucuna ek olarak atılan bir fişdir. Direk olarak hortum lede bağladıktan sonra 220V direk bağlaya bilir ve çalıştıra bilirsiniz. Ürün stoktan aynı gün kargo yapılmakta olup adresinize teslim edilmektedir...
70,80TL
Vergiler Hariç:59,00TL
Hortum Led Gün Işığı, Bina, Tatil, Düğün, Parti, Yeni Yıl gibi aydınlatmalarda en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Yüksek ışık, düşük enerji tüketimi ve kolay montajlama işlemi yapılmaktadır. 1MT 60 adet led bulunmakta, IP65 su geçirmezdir. 1 Adet Sipariş 1MT olarak gönderilmektedir. MT alımla..
70,80TL
Vergiler Hariç:59,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)