Your Cart

Leon Led Tabela

Açık ve kapalı alanlarda yapılacak olan reklamlar için kullanılan Led tabelalar, giderek daha da özelleştirilmektedir. Tabela seçimlerine bağlı olarak yapılan imalatlarda günümüzde Leon görünüme sahip olan Led’ler büyük talep görmektedir. Leon tabelaların Led özellik göstermesi hem cep dostu hem de daha zarif bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Leon Led modelleri ve imalatları ile artık reklamlarınız daha popüler hale gelecektir. Led tabela seçeneklerinde en önemli konu elbette ki tasarruf ve şıklıktır. Uzun süre dayanımlı olarak imal edilen bu tabelalar ile birlikte reklam sektörü de adeta yeni bir döneme girmiş bulunuyor. Kimi zaman 3 boyutlu özellik gösteren, her renk ve boyutta özel olarak üretilebilen bu tabelalar, gören her müşteriyi kendisine hayran bırakmakta ve çok uzaklardan dikkat çekmektedir. Yerel işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen tabelalar, özellikle zincir market, işletme olarak hizmet veren firmalarında günümüzdeki en büyük reklam tercihlerinden bir tanesidir. Kullanım alanlarına bakıldığında;

Ürün tanıtımı

Şirket logosu

Yönlendirme araçları

Reklam araçları gibi pek çok farklı alan ön plana çıkmaktadır.

Leon Led Tabela Avantajları

Led tabelalar, Leon özellikli olanları ile birleştikten sonra daha büyük bir anlam kazanmış bulunuyor. Leon özellik gösteren bu tabelalarda günümüzde özellikle dikkat gerektiren en önemli unsur kalitedir. Kaliteden ödün vermeden üretimi gerçekleştirilen tabelaların avantajları şu şekildedir:

Günümüz teknolojisi kullanılarak yapılan yeni nesil bir tabeladır.

Görünüm bakımından hem şık hemde estetik değerlere sahiptir.

Led tabanlı bir sistem kullandığından oldukça düşük enerji harcamasına sahiptir.

Üstün kalitede imal edilen bir üründür.

Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun, dayanıklı bir üründür.

Alt kısmında 18 mm dekota bulunurken üst kısmında leon ışık görünümlü plastik bulunur.

Dış tarafa doğru şişkin bir görüntü verir.

Sert plastik malzeme kullanılarak imal edilmiştir.

Renkli bir malzeme kullanılarak imal edildiğinden dolayı gündüz elektrik olmadan dahi çok güzel bir görüntü sağlar.

Kurulumu kolay, hemen fişe tak ve çalıştır tarzında kullanıcıya gönderilir.

Montajı kolaydır. Herhangi bir tablo gibi istediğiniz yere takarak kullanabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde üretilir ve birkaç gün içerisinde kapınızda olur.

Tabela özelliklerine göre çok farklı ebatlarda imal edilebilmektedir. Özellikle güzel bir tasarıma sahip olan ve günümüzde çok farklı şekillerde kullanılabilen bu tabelaların müşterinin gözünde değeri tartışmaya açık olamayacak kadar çoktur.

Led Tabela Kullanımı

Led tabela piyasaya çıktığı ilk anlardan itibaren aşırı talebe maruz kalmış olan bir aydınlatma aracıdır. Günümüzde Leon Led tabela gibi sistemlerin kullanılması sayesinde popülaritesi her geçen gün artan bu araçlar, özellikle müşterilerin dikkatini çekmek ve onları etkilemek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Kullanım alanlarından yazımızın başında bahsettik, lakin biraz daha detaya inmek istiyoruz.

Kahve dükkanınız varsa Leon tabela ile güzel ve renkli bir kahve resmi yaptırabilirsiniz.

Şirketinizin logosunu en ince detayına kadar tasarlayıp buna uygun bir tabela yaptırabilirsiniz.

Bir hamburger resmi yaptırabilir, bunu özel renkler ile donatabilirsiniz. Mesela domates, soğan, ekmek gibi gıdaların renklerini ayarlayabilirsiniz.

Şirketinizin ismini yanında logosu ile birlikte aynı tabelada yansıtabilirsiniz.

Büyük işyerleri ve Avm’lerde renkli ve güzel görünümlü yönlendirme tabelaları yapabilirsiniz.

Leon Led tabela fiyatları seçenekleri ile hayal edebileceğiniz her türlü tabelanın imalatını yaptırabilirsiniz. MS Reklam firması olarak, istediğiniz ürününün imalatına kısa süre içerisinde başlıyor ve adresinize gönderim sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte gece gündüz demeden her zaman sizler için çalışıyoruz. Bizlere dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Açık Leon Led Tabela Işıklı 11x23CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakt..
1.884,00TL
Vergiler Hariç:1.570,00TL
Açık Leon Led Tabela Işıklı 13x30CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakt..
1.884,00TL
Vergiler Hariç:1.570,00TL
Açık Leon Led Tabela Işıklı 15x30CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakt..
2.020,80TL
Vergiler Hariç:1.684,00TL
Açık Leon Led Tabela Işıklı 17x30CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakt..
2.180,40TL
Vergiler Hariç:1.817,00TL
Açık Leon Led Tabela Işıklı 30x30CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakt..
2.248,80TL
Vergiler Hariç:1.874,00TL
Ay Yıldız Leon Led Tabela Işıklı 15x18CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapı..
1.941,00TL
Vergiler Hariç:1.617,50TL
Bakım Leon Led Tabela Işıklı 32x89CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmak..
1.447,80TL
Vergiler Hariç:1.206,50TL
Balık Ekmek Leon Led Tabela Işıklı 31x67CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan ya..
1.425,00TL
Vergiler Hariç:1.187,50TL
Bay Wc Leon Led Tabela Işıklı 17x32CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılma..
1.998,00TL
Vergiler Hariç:1.665,00TL
Bayan Wc Leon Led Tabela Işıklı 17x32CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapıl..
1.998,00TL
Vergiler Hariç:1.665,00TL
Berber Leon Led Tabela Işıklı 28x65CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılma..
2.556,60TL
Vergiler Hariç:2.130,50TL
Bir Lokma Mutluluk Leon Led Tabela Işıklı 50x110CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM deko..
3.320,40TL
Vergiler Hariç:2.767,00TL
Börek Leon Led Tabela Işıklı 13X35CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmak..
2.043,60TL
Vergiler Hariç:1.703,00TL
Burger Leon Led Tabela Işıklı 40x88CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılma..
2.967,00TL
Vergiler Hariç:2.472,50TL
Burger Leon Led Tabela Işıklı 41x81CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılma..
2.761,80TL
Vergiler Hariç:2.301,50TL
Butik Leon Led Tabela Işıklı 31x63CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmak..
2.602,20TL
Vergiler Hariç:2.168,50TL
Cafe Leon Led Tabela Işıklı 43x57CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakt..
2.898,60TL
Vergiler Hariç:2.415,50TL
Çay Bardağı Leon Led Tabela Işıklı 63x70CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan ya..
3.354,60TL
Vergiler Hariç:2.795,50TL
Çay Leon Led Tabela Işıklı 13x24CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakta..
1.929,60TL
Vergiler Hariç:1.608,00TL
Çay Leon Led Tabela Işıklı 30x30CM, Neon görünümlü yeni nesil tabeladır. Çok şık ve estetik görünüme sahip olup içerisindeki led sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar rahatlıkla kullana bilirsiniz. %100 opak görünümlüdür ve alt kısmı 18MM dekotadan yapılmakta..
2.157,60TL
Vergiler Hariç:1.798,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 108 (6 Sayfa)