Your Cart

Kazasız İş Günü Panosu

İşletmecilerin işletmesi içinde hiç istemeyecekleri şeylerden biride şüphesiz iş kazalarıdır. İnsan canının tehlikeye girip zarar görmesini hiç bir insanın istemeyeceği gibi işletme sahipleri de istemez. İş güvenliği uzmanlarının gözlemleriyle iş kazaları artık minimum seviyeye indirilmiştir. İş kazaları ayrıca bir işletmenin sicilini de temsil eder. Sürekli iş yerinde iş kazaları ile yaralanan veya ölen kişi olması o işletmenin güvenirliğini düşürmektedir. Bu sebepten dolayı iş kazalarının yaşanmaması işletmenin iş hayatında önemli bir yere sahiptir. İşletmeler kazasız iş günü panosu sayacı ile artık daha kolay belgelemektedir. İş güvenliği uzmanlarının da tavsiye ettiği bu sayaçlar, artık birçok işletmede sıklıkla yer alıyor.

Kazasız İş Günü Panosu Nedir?

İşletmelerin artık olmazsa olmazı haline gelen kazasız iş günü sayacı bir işletmenin güvenirliğini içinde büyük önem arz eder. Kazasız iş günü panosu alüminyum üzerine yapılmış dijital bir göstergedir. Bulunduğu işletmenin iş kazasız geçen gün sayısı bilgisini vermektedir. Panoların ışıklı ve ışıksız olarak seçenekleri bulunmaktadır. El yardımıyla değil de artık otomatik dijitaller üzerinden kolayca iş günü kazasız gününüzü hesaplayabileceksiniz. Ayrıca işletmenizin göz önünde bulundurularak yerinde kullanılmasıyla hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize karşı güven aşılamış olacaksınız. İş Güvenliği Uzmanları özellikle büyük firmaların işletmelerinde mutlaka bu panoların yer alması gerektiğinin özellikle altını çizmişlerdir. Bu sebepten dolayı kazasız iş günü panoları büyük bir önem teşkil etmeye başlamıştır.

Kazasız İş Günü Panosunun Özellikleri Nelerdir?

Kazasız iş günü panoları bir pano olmanın yanında birçok işleve özelliğe sahiptir. Kazasız iş günü sayısını göstermesinin yanı sıra saat, tarih ve sıcaklık derecesini göstermektedir. Bir pano üzerinde olması gerekenden daha fazla bilgi taşıması işletmelerin tercih etme sebeplerini daha çok arttırmaktadır. Ayrıca kazasız iş günü panosu istediğiniz dilde hazırlanabilir ve değiştirilebilir özelliğe de sahiptir. Bazı işletmeler bünyesinde yabancı işçi ve yabancı müşterilerle çalışmaktadır. Bu panoların herhangi bir dille oluşturulabilmesi büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kazasız iş günü panoları ışıklı ve ışıksız yapılabilme özelliğine sahiptir. En çok tercih edilenler Led ışıklı olan panolardır. Daha çok dikkat çekmesi işletme sahiplerinin tercih etmesine neden olmuştur. Kazasız iş gününü gösteren panolara işletmenizin ismini yâda logosunu da yaptırabiliyorsunuz. Bu şekilde işletmenizin reklamını da yapmış oluyorsunuz. İşletmenizin ismini yâda logosunu da yaptırmanız ayrıca göze daha güzel ve daha profesyonel durmaktadır.

Kazasız İş Günü Panosu Nerelerde Kullanılır?

İşletmelerin artık olmazsa olmazı haline gelen kazasız iş günü tabelası küçük, orta, büyük ölçekli bütün işletmelerde kullanılabilir. Fakat iş kazası riski yüksek olan işletmelerde daha çok tercih edilmektedir. Kazasız iş günü panosu sadece özel işletmelerin tercihi değildir, kurumsal işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. İnşaat, fabrika, sanayi, elektrik gibi yüksek risk taşıyan meslek ve işletmelerde özellikle kullanılmalıdır. İş kazaları genellikle riskli olduğu için bu dallarda daha çok gerçekleşmektedir. Bu dallarda yâda mesleklerde işletmecilik yapan iş yeri sahipleri bu panoyu kullanarak iş yerinde ne kadar süredir kaza olmadığı süresini paylaşarak hem işletmesinin güvenilirliğini ispatlamakta hem de iş kazalarına karşı hassasiyetini ortaya koymaktadır. Bu durum işletmenin kariyerine artı olarak işlenmektedir.

Kazasız İş Günü Panosunun Fiyatları

İşletmelerin güvenilirliği ve profesyonelliği açısından artık büyük önem taşıyan İSG iş kazasız gün sayacı kişiye özel hazırlanmaktadır. Işıklı veya ışıksız olarak kazasız iş günü panoları tercih edilebilir. Işıklı ve ışıksız olarak fiyatları da aynı şekilde değişiklik gösterecektir. Panonun üzerinde bulunan sıcaklık derecesi, tarih, ayırmaç, firma ismi, tarih gibi seçeneklerde eklenip çıkartılabileceğinden dolayı kişilerin tercihlerine göre fiyatı farklı olacaktır. Kazasız iş günü panolarının belli bir ölçüsü yoktur. İşletme sahiplerinin yaptırmak istedikleri ölçülere göre hazırlanmaktadır. Belirtilen ölçülerde ve tercihler doğrultusunda hazırlanan kazasız iş günü panoları her bireye ayrı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Çok uygun fiyata kazasız iş günü panolarını temin edebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar bulunmaktadır. Kazasız iş günü panoları uzaktan kumanda ile ayarlanması da mümkündür. Uzaktan kumandalı pano fiyatları da yine seçeceğiniz renk, logo, isim, sıcaklık derecesi, saat ve tarih seçeneklerine göre değişiklik gösterecektir.

Sizin belirlemiş olduğunuz tasarıma göre Kazasız İş Günü Panosu üretimi yapılmaktadır. Saat, Derece, Tarih, Rekor Gün veya Sayaç gibi özelikleri ekleye bilir ona göre sizlere gönderim yapılmaktadır. Özel tasarımlarınız için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşınız...
1,20TL
Vergiler Hariç:1,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 1 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Tarih özelliğini bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ürün 3 gün içerisinde k..
2.700,00TL
Vergiler Hariç:2.250,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 1 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Tarih özelliğini bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ürün 3 gün içerisinde k..
8.520,00TL
Vergiler Hariç:7.100,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 1 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Tarih özelliğini bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ürün 3 gün içerisinde k..
7.260,00TL
Vergiler Hariç:6.050,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 1 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Tarih özelliğini bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ürün 3 gün içerisinde k..
7.980,00TL
Vergiler Hariç:6.650,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 3 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sıcaklık, Saat, Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ür..
8.880,00TL
Vergiler Hariç:7.400,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 6 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sayaç, Sıcaklık, Saat ve Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilir..
11.760,00TL
Vergiler Hariç:9.800,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 2 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sayaç, Sıcaklık ve Saat  özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilirs..
8.760,00TL
Vergiler Hariç:7.300,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 6 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sayaç ve Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ürün 3 gü..
11.580,00TL
Vergiler Hariç:9.650,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 5 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sayaç, Sıcaklık, Saat ve Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilir..
11.220,00TL
Vergiler Hariç:9.350,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 7 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sayaç, Sıcaklık, Saat ve Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilir..
12.840,00TL
Vergiler Hariç:10.700,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 6 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sıcaklık, Sayaç ve Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz...
13.560,00TL
Vergiler Hariç:11.300,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 7 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sıcaklık, Sayaç ve Tarih özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz...
16.950,00TL
Vergiler Hariç:14.125,00TL
Kazasız İş Günü Panosu Sayacı, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 24 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Kompozit kaplama olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. İçerisinde Sıcaklık, Sayaç ve Rekor Gün özelliklerinide bilgisayar üzerinden kontrol edebilirs..
336.900,00TL
Vergiler Hariç:280.750,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)