Your Cart

Cnc Kasa

Cnc Kasa panellerin destek üniteleridir. Led panellerin sabitlenmesi ve korunması amacı taşıyan kasalar Led panellere özel olarak tasarlanır ve hazırlanır. Uzun metreler halinde hazırlanan cnc kasa modelleri panel ebatlarına göre kesilerek uygun şekle getirilir ve kullanıma hazırlanır. Destekli ayak sistemi paneli tam kavrar ve hareket etmesini engeller. Koruyucu niteliğe sahip cnc kasa özel kesim parçalar ile üretilmektedir. cnc kesim özelliği farklı bir yapı kazanmasını sağlar ve görünüm açısından zenginlik katar. cnc kasalar hazır üniteler şeklinde satışa sunulur. Monte özelliği hazır olduğundan direk olarak kullanıma hazır haldedir. Belirli aralıklar ile sabitlenen kasa ek işlem gerektirmeden direk olarak paneller ile kullanılabilir.

CNC Kasa Fiyatları

Piyasaya bakıldığında birçok farklı cnc modelinden bahsetmek mümkün olur. Hepsi özel üretimle lazer kesimden geçirilerek hazırlanan kasalar son derece kalitelidir ve güvenli tutuş sağlar. Hazır panel kasalar farklı ebatlar ile hazırlanmaktadır. Tercih edilecek panelin belirlenmesinin ardından cnc kasa için tercih yapılabilir. Farklı ebatlar fiyat farkını ortaya çıkaran unsurlardır. Bu nedenle panel tercihinin ardından panele uygun Cnc kasa modelleri ile fiyat araştırması yapılabilir. Uygun fiyat seçenekleri cnc kasaların kullanım oranının her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

CNC Kasa Özellikleri

Cnc kasalar modüler bağlantı sistemine sahiptir. Özel kesim parçalar yine Cnc tezgahlarda birleştirilir ve ek montaj olmadan tek parça halinde kasalar kullanıma sunulur. Zahmetsizdir ve kolay kullanım imkanı sunar. Makinelerde özel olarak üretilmesi sonradan oluşabilecek her türlü kırılma ve parçalanma gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar. Hem tek taraflı hem de çift taraflı olarak kesilebilen kasalar kullanım açısından son derece kalitelidir. Birçok paneli güvenli bir şekilde taşıyabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Her geçen gün daha çok tercih edilen P10 led paneller özellikle ticaret sektörünün olmazsa olmaz reklam araçlarındandır.

Profesyonel reklamcılığın en önemli aracı olan led tabelalar birçok farklı apar atlara sahiptir. Cnc lazer kasa da led tabelaların zemini oluşturan kısımdır. Bu kısım led tabelanın panel boyutuna göre tasarlana bilmektedir. Ek parça gerektirmeyen cnc lazer kasalar su geçirmez ve dayanıklıdır. Aynı zamanda menteşeli olabilmesi kolay kullanım açısından büyük bir avantajdır. Lazer kesim özelliği sayesinde estetik bir görünüme sahiptir. Her bir işletme kendi isimlerini duyurmak adına dükkânların önüne kayan yazılı tabela sistemi yaparlar. İste bu kayan yazmaya verilen isim ise cnc kasa olarak adlandırılır. Kayan yazılar genelde insanların daha net görülmesi için kullanılan yazı modelidir. Özellikle kırmızı renk daha tercih edilir. Hem modern görüntüsü hem de dikkat çekmesinden dolayı bu cnc kayan kasa modellerini tercih ediliyor. Zorlu hava koşullarına karşıda dayanıklılık gösterir. Elektrik tüketimi azdır. Cnc kasalar özel ince çabuk bükülmeyen saclarla yapıldığı için hava şartlarından etkilenmez.  İlerde ek yazılar eklemek isterseniz yapboz gibi birleştirme özelliği olduğundan yeni kasalarda ekleyebilirsiniz. Diğer kaslara göre daha pahalıdır.  Kasa kurulumu zor olmasından dolayı aldığınız firmaların gönderdiği ekiplerle yapılır.

Cnc Kasa P10 Kasa platformu da diyebiliriz. Diğer kasalara göre daha dayanıklıdır. Esneme, bükülme olayın yoktur. Çok kolay şekil verebilirsiniz.  Kayan yazıların alt plakalarını oluşturur.  İlerleyen zamanlarda ek parçalar yerleştirerek daha kullanışlı hale getirilir. Genelde gri renklidir. Geniş dikdörtgen ve dar dikdörtgen kalıplı vardır. Bura da amaç yazıların daha görünümlü kaymasınıdır.  Kullanılacak alanlar göre boyutlarında değişkenlik gösterebilir. Maliyeti yüksektir.

Cnc Led Kasa Bu kasalar istediğiniz yazıları ve istediğiniz şekli kayarak daha görünümlü olmasını sağlayabil en bir icattır. Genelde kırmızı renk LED’ler kullanılır. Sebebi ise daha ilgi çekici olduğu içindir. Cnc kasa p10 iskeletinin üzerine en az 100 tane kırmızı Led aydınlatmalar döşenerek siyah platform yerleştirilir. Elektrik bağlantısını kurduktan sonra tabelanın içerisinden kayarak geçer. Cnc Led kasalar günümüzde en çok tercih edilen tabela sistemi de diyebiliriz. Kurulumu zordur. Uzman kişi gereklidir.

Led Tabela Kasası Küçük ve büyük işletmelerde, lokantalarda, eczanelerde ve bakkallarda kullanılan tabela modellerinden biridir. Dış etkenlere karşı tabela kasasına sahip olan Led tabelalar su geçirmez özelliği de sahiptir. Cnc kasa modelleriyle birbirine eklenerek son görüntüsüne sahip olması sağlanır. Genelde siyah ve siyah tonları kullanılır. Enden kalınlığı 4 il 5 mm arasında imalat edilir. Montaj sırasında cnc tabela kasa silikonlarından birilerini kullanarak montaj işlemi gerçekleştirilir. İstediğiniz boyutta yapma imkânınız vardır.

16x32 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
281,88TL
Vergiler Hariç:234,90TL
16x64 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
442,95TL
Vergiler Hariç:369,13TL
16x96 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
604,03TL
Vergiler Hariç:503,36TL
16x128 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
765,10TL
Vergiler Hariç:637,58TL
16x160 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
926,17TL
Vergiler Hariç:771,81TL
16x192 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.046,98TL
Vergiler Hariç:872,48TL
16x224 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.248,32TL
Vergiler Hariç:1.040,27TL
16x256 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.369,13TL
Vergiler Hariç:1.140,94TL
32x32 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
523,49TL
Vergiler Hariç:436,24TL
32x64 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
724,83TL
Vergiler Hariç:604,03TL
32x96 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
926,17TL
Vergiler Hariç:771,81TL
32x128 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.127,52TL
Vergiler Hariç:939,60TL
32x160 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.409,40TL
Vergiler Hariç:1.174,50TL
32x192 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.651,01TL
Vergiler Hariç:1.375,84TL
32x224 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
1.892,62TL
Vergiler Hariç:1.577,18TL
32x256 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullana bileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlar..
2.093,96TL
Vergiler Hariç:1.744,97TL
48x32 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullanabileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlarda..
805,37TL
Vergiler Hariç:671,14TL
48x64 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullanabileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlarda..
926,17TL
Vergiler Hariç:771,81TL
48x96 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullanabileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlarda..
1.248,32TL
Vergiler Hariç:1.040,27TL
48x128 Cnc Led Tabela Kasası, Led tabela sistemlerinde profesyonel olarak kullanabileceğiniz dış ortamlara uygun bir kasa çeşididir. Cnc Kasa bağlantı apar atları ve çok basit montajı olduğu için aktif şekilde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Arkası saç ile kapalı bu ürün dış ortamlard..
1.489,93TL
Vergiler Hariç:1.241,61TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 48 (3 Sayfa)