Your Cart

Benzinlik Fiyat Panosu

Benzinlik Fiyat Panosu müşterilerin detaylı bir şekilde bilgilendirilmesini sağlamak için kullanılır. Yakıt alacak müşterilerin o benzinlik istasyonunu tercih etmeleri konusunda önemli bir nedendir. Henüz benzinliğe girmeden önce yakıtların fiyatları, istasyonda yapılan kampanyalar gibi konularda müşterinin bilgilenmesini sağlar.

Akaryakıt fiyat panosu olarak da adlandırılan bu sistemde önemli olan nokta fiyatların güncel olarak kalabilmesidir. Led sistem olarak üretilen ve panoların bu özelliklerinin ön plana çıkması ile oldukça az enerji tüketen panolar, müşteri çekme konusunda da oldukça başarılıdır. Çok uzaklardan insanların dikkatini çeken bu tabelalara uzaktan bağlantı yapılarak en güncel akaryakıt panosu fiyatları saniyeler içerisinde işlenebilmektedir.

Akaryakıt fiyat panosu led özellikli tabelalarda kullanılarak işletme için ciddi bir avantaj teşkil eder. Panolarda led özellikli ürünlerin kullanılması ile elde edilen avantajlar:

Renkli yapıları ve animasyonları ile müşterinin ilgisini, dikkatini çekebilirsiniz.

Renkli yapısı ile gece veya gündüz demeden çok uzaklarda olan kişilerin dahi ilgisi sağlanır.

Enerji tasarrufu özelliği ile normalden 10 kat daha ucuza bu gösterimleri sağlayabilirsiniz.

Güneşin altında dahi rahatlıkla okunabilir.

Akan trafik anında görülmesi son derece kolaydır.

Kurulumu ve kullanımı basittir. Birkaç dakika sonra sizlerde fiyatlandırma yapabilir, yazı ve renk değiştirebilir hale gelirsiniz.

Kampanya, duyuru gibi konularda sizlere yardımcı olur. Yaptığınız kampanyaları kolayca müşterilere duyurabilirsiniz.

Akaryakıt fiyat tabelası, yukarıdaki tüm bu özellikleri ile oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle kullanım anında elde edilen kolaylık sayesinde yediden yetmişe herkes tarafından kullanılabilir bir özellik sunar. Renk seçenekleri ise genellikle 3 farklı şekilde karşımıza çıkar. Bunlar:

Beyaz

Kırmızı

Yeşildir.

Bu renkler ile gündüz farklı, gece farklı bir renklendirme seçebilirsiniz. Seçim konusunda elinizde geniş bir yelpaze vardır. Yazı stili, yanıp sönme gibi formatlarda da kolay bir şekilde kullanım elde edersiniz.

Benzinlik fiyat panosu, genellikle istasyonların girişinde bulunur. Yer olarak otoyoldaki araç trafiğinde olan insanların görebileceği yerler tercih edilir. Biraz otoyola çıkıntısı olan bu reklam ürünlerinin kullanımı oldukça basittir. Ürün içerisinde led sistemi tercih edilmesi sayesinde olası arıza durumlarında müdahale edilmesi de son derece kolaydır. Ancak uzun ömürlü bir kullanım yaklaşık 50.000 saatlik ömrü ile birlikte led ürünler, kolay kolay arızalanmaz.

Fiyat Panosu Led özellikleri ile bir hayli revaçta ve önde olan ürünlerdir. Tüm benzin istasyonları kısa süre içerisinde bu ürünleri kullanmaya başlamışlardır. İlk sıralarda yer alan fiyatlar ile birlikte reklam tabelasının altlarına doğru inildikçe istenilen yazılarda kendisini belli eder. Ancak onlarda herhangi bir ışık vs. genellikle tercih edilmediği için önemli olan nokta sadece ürünlerin fiyatlarında ışıklı bir görünüm elde edilmesidir. Bu ürünlerde genellikle:

Yakıt cinsi

Fiyat bilgisi

Alanlarında ışıklı bir gösterim sağlanır. Petrol fiyat panosu, petrol şirketleri tarafından sipariş edilmekte ve firmamız bu konularda özel olarak üretim yapabilmektedir.

Benzinlik fiyat panosu bazı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu özellikler:

Uzaktan kumanda vasıtası ile panoların kontrol edilebilme özelliği

64 x 32 veya 96 x 32 ebatlarında yakıt panolarının üretilebilmesi

Fiyatların kumanda üzerinden girilebilmesi

Kontrol kumandasının 30 metreye kadar çekim gücü olması

Girilen fiyatlardan sonra elektrik kesilse dahi panelde son fiyatın görülmeye devam edilmesi

2 yıl garanti sürelerinin olması

220 volt elektriğe ihtiyaç duymalarıdır.

Benzin istasyonu fiyat panosu yukarıdaki özellikleri ile birlikte son derece kullanışlıdır. Normal bir televizyon çalıştırır gibi çalışması, kumandası sayesinde kısa sürede fiyat bilgilerinin değiştirilebilmesi gibi özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ebat olarak genellikle yukarıda verdiğimiz ebatlar tercih edilse de isteğe bağlı olarak özel üretimlerde yapılabilmektedir.

Akaryakıt istasyonu fiyat panosu ile birlikte sizlerde artık eskiden kalma alışkanlıklarınızı geride bırakacaksınız. Özellikle led olanların tercih edilmesi sayesinde elektrik faturalarında göze çarpan indirimleri göreceksiniz. Led gibi uzun soluklu olarak kullanılabilen bu ürünlerde önemli olan hem tasarruf hem de uzun ömürlülüktür. Led ekranların renk seçenekleri ile müşterilere işletmenizi tanıtım konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Sizlerde bu qürünlerden almak isterseniz işletmemize başvurabilir, kısa süre içerisinde ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Benzinlik Fiyat Panosu 32x64, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 4 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Cnc Lazer Kasa olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak yan tarafından tuşludur. Ürün 3 gün içerisinde kargo yapılmakta ve adresini..
2.520,81TL
Vergiler Hariç:2.100,67TL
Benzinlik Fiyat Panosu 48x96CM, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 9 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Cnc Lazer Kasa olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak yan tarafından tuşludur. Ürün 3 gün içerisinde kargo yapılmakta ve adresi..
4.699,33TL
Vergiler Hariç:3.916,11TL
Benzinlik Fiyat Panosu 96x96CM, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 18 adet P10 Led Panel kullanılmaktadır. Cnc Lazer Kasa olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi olarak yan tarafından tuşludur. Ürün 3 gün içerisinde kargo yapılmakta ve adres..
8.657,72TL
Vergiler Hariç:7.214,77TL
Kumandalı Benzinlik Fiyat Panosu Takım, 1 sınıf malzeme ve kendi üretimimiz olan bir sistemdir. İçerisinde 24 adet P10 Led Panel kullanılmakta ve ölçüleri 32x64CM 'dir. Cnc Lazer Kasa olup dış ortamlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Kontrol sistemi uzaktan kumanda üzerindendir. Ürün 3 gün içerisin..
20.134,23TL
Vergiler Hariç:16.778,52TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)