Your Cart

Panel

Paneller reklam sektörünün vazgeçilmez ögeleridir. Ticari anlamda faaliyet gösteren firmalar için ilk adım panel tercihidir. Her firmaya ve tanıtıma uygun logo ve yazıların kolayca sergilenebildiği paneller kolay kullanımı ile ve uygun fiyatları ile tercih sebebi olur. Birçok farklı boyutu bulunan paneller tercihe göre farklı renkler arasından seçilerek kullanılabilir. Kurulumu oldukça basittir ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. İşletmede istenilen başarının sağlanması için tanıtım şarttır. Reklam anlamında üst düzey performans gösteren akıllı paneller tanıtım anlamında her türlü başarıyı tek başına gösterir. Başarılı performansı nedeni ile birçok firmanın ilk tercihleri arasında yer alır.

Panel Fiyatları
Panel modelleri kendi aralarında birçok farklı modele ayrılır. Dolayısı ile seçilecek panelin sahip olduğu özellikler o panelin fiyatını da belirlemede önemli bir unsurdur. Kullanılacak işletmenin konumu, yeri, gibi faktörler göze alınarak seçilecek panelin nasıl olması gerektiğine dair fikirler oluşur. Her sektör kullandığı panel ürünler faaliyet alanına göre farklı modellerde tercih edilebilir. Karar verilecek panelin ardından fiyat görüşmesi yapılarak oldukça uygun fiyatlara panel satın almak mümkün olur.

Panel Özellikleri
Panel kullanımı son dönem oldukça yaygınlaşmıştır. Oldukça uygun fiyatlı olması ve rahat kullanımı birçok firmayı panel kullanımına iter. Özel donanımı her türlü mevsim koşullarına karşı dayanıklı olmasını sağlar. Standart kalibresi günün her saati aynı performans ile çalışmasını sağlar. Firmanın logosunun ve yazısının eklenmesi ile kolayca çalışmaya uygundur. Bakır kablo ve donanımı her türlü neme karşı koruma sağlar v e üst düzey bir performans sergiler. Fazla elektrik gerektirmeye sistem 5 Volt ile kolayca çalışabilir. 120 dereceye kadar varan görüş açısı en uç noktalardan bile net görülme şansı sunar. 10mm pixel aralığına sahiptir bu nedenle yayınlanacak her türlü yazı göz yormadan okunabilir. Reklamcılık sektörünün hızla geliştiği günümüzde, tabelalar daha fazla çeşitliliğe sahip firma tanıtımlarının daha etkin yapıldığı platformlardır. 

Panel de firmaların reklamlarını sergilediği, hedef kitleye 7/24 ulaşabildiği bir reklam aracıdır. Özellikle P10 Led Panel ve Rgb Led Panel renkleri tasarlanan paneller ihtiyaç doğrultusunda çeşitlendirilebilir. Modüler sistem özelliğine sahip olması birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Özellikle reklamlarınızı sürekli güncel tutabilmeniz, hizmet ve ürün açıklamalarınızda özgür olmanız panel kullanımını her geçen gün arttıran özellikler arasındadır.


P10 Rgb Led Panel Dış Mekan 2727 16x32CM
Stokta yok
P10 Rgb Led Panel piyasa bulunan orta sınıf görüntü veren ürünlerden bir tanesidir. Panel ölçüsü 16x32CM olup, Piksel ölçüsü 16x32 'dir. Full Panel yandığında ortalama 10A gibi bir akım çekmektedir. Paket içerisinde gönderilen malzeme Data Kablo 18CM, Enerji Kablosu 25CM ve Silikon Contadır. Ürü..
322,15TL
Vergiler Hariç:268,46TL
Gösterilen: 21 ile 21 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)