Stokta yok
P10 Rgb Led Panel Dış Mekan 2727 16x32CM
Detay
P10 Rgb Led Panel piyasa bulunan orta sınıf görüntü veren
ürünlerden bir tanesidir. Panel ölçüsü 16x32CM olup, Piksel ölçüsü 16x32 'dir.
Full Panel yandığında ortalama 10A gibi bir akım çekmektedir. Paket içerisinde
gönderilen malzeme Data Kablo 18CM, Enerji Kablosu 25CM ve Silikon Contadır.
Ürün stoktan aynı gün kargo yapılmakta olup adresinize teslim edilmektedir.
| KDV Dahil Fiyat | : 426,67TL |
| KDV Hariç Fiyat | : 355,56TL |
| Kdv Dahil Havale | : 406,35TL - %5 İNDİRİM |
| Kdv Dahil Taksitli | : 35,56TL - Taksit Sayısı 12 |
| Aras Kargo - Alıcı Ödemeli - Tahmini 29.04.2026 tarihinde kargoya verilir. |
P1.86 led panel iç mekan çözümleri, ultra yüksek çözünürlük ve üstün renk doğruluğu ile mağaza, ofis, showroom ve etkinlik alanlarında etkili bir diji..
1.600,00TL
Vergiler Hariç:1.333,33TL
P2.5 led panel dış mekan çözümleri, yüksek çözünürlük ve keskin görüntü kalitesi sayesinde açık alan reklamcılığında fark yaratır. Yoğun ışık altında ..
2.293,33TL
Vergiler Hariç:1.911,11TL
P2.5 led panel dış mekan çözümleri, yüksek çözünürlük ve net görüntü kalitesi ile reklam ve tanıtım alanlarında öne çıkar. Özellikle yoğun yaya ve ara..
960,00TL
Vergiler Hariç:800,00TL
P3 led panel dış mekan çözümleri, geniş alanlarda etkili reklam ve tanıtım yapmak isteyen işletmeler için güçlü bir dijital ekran teknolojisidir. Yüks..
1.493,33TL
Vergiler Hariç:1.244,44TL
P3 led panel iç mekan çözümleri, yüksek çözünürlük ve canlı renk performansı ile kapalı alanlarda etkili bir dijital reklam deneyimi sunar. Özellikle ..
880,00TL
Vergiler Hariç:733,33TL
P4 led panel dış mekan çözümleri, geniş alanlarda yüksek görünürlük ve dayanıklılık sunarak açık hava reklamcılığında güçlü bir etki oluşturur. Yüksek..
960,00TL
Vergiler Hariç:800,00TL
P4 led panel iç mekan çözümleri, yüksek çözünürlük ve canlı renk performansı ile mağaza, ofis, showroom ve AVM gibi kapalı alanlarda etkili dijital re..
800,00TL
Vergiler Hariç:666,67TL
P5 led panel iç mekan çözümleri, yüksek çözünürlük ve canlı renk performansı ile mağaza, ofis, showroom ve AVM gibi kapalı alanlarda etkili dijital re..
693,33TL
Vergiler Hariç:577,78TL
P5 led panel dış mekan çözümleri, geniş alanlarda yüksek parlaklık ve net görüntü sunarak açık hava reklamcılığında markaların dikkat çekmesini sağlar..
746,67TL
Vergiler Hariç:622,22TL
P10 rgb led panel dış mekan çözümleri, geniş alanlarda yüksek parlaklık ve net görüntü sunarak açık hava reklamcılığında işletmelerin öne çıkmasını sa..
586,67TL
Vergiler Hariç:488,89TL
P10 led panel kırmızı özellikle dış ve iç mekan led tabela projelerinde en çok tercih edilen çözümlerden biridir. Yüksek parlaklık seviyesi sayes..
333,33TL
Vergiler Hariç:277,78TL
P10 Led Panel Birleştirme Kenar Aparatı, iki,dört ve daha üstü panellerde birleştirme aparatı olarak kullanılmaktadır. Metal olmas sayesinde uzun ömür..
6,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
2835 Mercekli Gün Işığı Modül Led, aydınlatma ve kutu harf gibi sistemlerinizde kullanacağınız bir üründür. Aktif olarak kullanılan bu ürün mercekli m..
10,67TL
Vergiler Hariç:8,89TL
Samsung Beyaz Modül Led, aydınlatma ve kutu harf gibi sistemlerinizde kullanacağınız bir üründür. Aktif olarak kullanılan bu ürün samsung modül ledler..
15,47TL
Vergiler Hariç:12,89TL
P10 Led Panel Birleştirme Orta Aparat, iki, dört ve daha üstü panellerde birleştirme aparatı olarak kullanılmaktadır. Metal olması sayesinde uzun ömür..
9,60TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Dekoratif Vida Kapağı, Led tabela sistemlerinde kullandığınız vidalarınızın üstlerine tıpa şeklinde kullanılan dekoratif bir malzemedir. Topak başlı y..
0,35TL
Vergiler Hariç:0,29TL
Flat Kablo 16 Pin Parça, Led tabela, led ekran gibi sistemlerde aktif olarak kullanılmaktadır. İstenilen ölçülere göre kesilip ayarlanmaktadır, Bakır ..
16,80TL
Vergiler Hariç:14,00TL
Flat Kablo Data Konnektör, Flat kablolarınızın uclarına takılarak p10 led panel gibi ürünlerinizdeki görüntüyü yada iletişimi sağlayan parçadır. Ürün ..
8,00TL
Vergiler Hariç:6,67TL
2835 Mercekli Beyaz Modül Led, aydınlatma ve kutu harf gibi sistemlerinizde kullanacağınız bir üründür. Aktif olarak kullanılan bu ürün mercekli modül..
9,07TL
Vergiler Hariç:7,56TL
12 Volt 1 Amper Trafo, genellikle aydınlatma sistemlerinde aktif olarak kullanılan 220V gelen akımı 12V çeviren bir dönüştürücü olarak kullanılmaktadı..
97,07TL
Vergiler Hariç:80,89TL
P10 led panel beyaz, özellikle yüksek görünürlük ve netlik gerektiren tabela ve ekran uygulamalarında tercih edilen etkili bir LED panel çözümüdür. Be..
373,33TL
Vergiler Hariç:311,11TL
2835 Mercekli Mavi Modül Led, aydınlatma ve kutu harf gibi sistemlerinizde kullanacağınız bir üründür. Aktif olarak kullanılan bu ürün mercekli modül ..
10,67TL
Vergiler Hariç:8,89TL
12MM Rgb Piksel Led, görsel bir ışık yapmanıza yarayan bu ürünümüz reklam ve dekorasyon sistemlerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Önceden ayarlanmı..
5,08TL
Vergiler Hariç:4,23TL
P10 led panel yeşil özellikle dikkat çekici ve net görüntü gerektiren led tabela ve ekran uygulamalarında tercih edilen güçlü bir çözümdür. Yeşil renk..
373,33TL
Vergiler Hariç:311,11TL
2W Tek Lensli Beyaz Modül Led, aydınlatma,kutu harf ve totem tarzı gibi sistemlerinizde kullanacağınız bir üründür. Genellikle büyük totemlerde perdel..
13,91TL
Vergiler Hariç:11,59TL
| Ürün Özellikleri | |
| Piksel Derecesi | 10MM |
| Panel Boyutu | L320 * H160mm * W27mm. |
| Nokta Yoğunluğu | 10000 nokta / m² |
| Piksel Yapılandırma | 1R1G1B |
| Sürüş Yöntemi | Sabit Akım 1/8 Tarama |
| Modül Çözünürlük | 16 x 32 |
| Modül Bağlantı Noktası | HUB75 |
| Max Akım Sürüş | 8 ~ 10A |
| Başına Modülü Parlaklık | ≥5000cd / m2 |
| Sürüş IC | JXI5020GP |
| Led Çekirdek Modeli | R: 8 × 8; G: 8 × 10, B: 8 × 10mil |
| Led Kökeni | Epistar |
| Led Çip Spec | SMD 2727 Horizontal≥160 |
| Görüş Açısı | Vertical≥110 ° |
| Maksimum Güç | 680 W / m2 |
| Ortalama Güç | 480W / M2 |
| Çerçeve Frekansı | ≥60 HZ / S |
| Yenile Frekansı | ≥600 HZ / S |
| Çalışma Ortamı Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 60 ℃ |
| Çalışma Ortamı Nem | RH% 10 ~% 70 |
| Gri Skala / Renk | ≥16.7M renk > 5000 Saat |
| Yaşam | 100.000 Saat |

