Detay
P5 led panel dış mekan çözümleri, geniş alanlarda yüksek parlaklık ve net görüntü sunarak açık hava reklamcılığında markaların dikkat çekmesini sağlar. Yüksek çözünürlük ile güneş ışığında bile canlı ve okunaklı içerik sunan P5 led ekran, cadde, meydan, AVM dış cepheleri ve billboard gibi yoğun trafiğe sahip alanlarda etkili bir tanıtım imkânı sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde su, toz ve zorlu hava koşullarına karşı uzun ömürlü kullanım sunar.
Outdoor P5 panel sistemleri, gelişmiş teknolojisi ile düşük enerji tüketimi sağlarken yüksek performans sunar. Uzaktan kontrol edilebilme özelliği sayesinde içerikler hızlıca güncellenebilir, kampanya ve duyurular anında yayınlanabilir. Bu sayede işletmeler hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşabilir.
P5 panel fiyat seçenekleri, ekran boyutu ve teknik özelliklere göre değişiklik gösterir. Ancak sunduğu yüksek görünürlük, dayanıklılık ve profesyonel görüntü kalitesi ile P5 led panel dış mekan sistemleri, markalar için uzun vadeli ve kazançlı bir yatırım olarak öne çıkar.
| KDV Dahil Fiyat | : 746,67TL |
| KDV Hariç Fiyat | : 622,22TL |
| Kdv Dahil Havale | : 711,11TL - %5 İNDİRİM |
| Kdv Dahil Taksitli | : 62,22TL - Taksit Sayısı 12 |
| Aras Kargo - Alıcı Ödemeli - Tahmini 04.04.2026 tarihinde kargoya verilir. |
| Ürün Özellikleri | |
| Piksel Derecesi | 5MM |
| Nokta Yoğunluğu | 40000 dotx / m² |
| Piksel Yapılandırma | 1R1G1B |
| Sürüş Yöntemi | Sabit Akım 1/16 Tarama |
| Modül Bağlantı Noktası | HUB75 |
| Max Akım Sürüş | 8 ~ 10A |
| Başına Modülü Parlaklık | ≥1500cd / m2 |
| Sürüş IC | JXI5020GP |
| Led Çekirdek Modeli | R: 8 × 8; G: 8 × 10, B: 8 × 10mil |
| Led Kökeni | Epistar |
| Led Çip Spec | SMD 2121 Horizontal≥160 |
| Görüş Açısı | Vertical≥110 ° |
| Maksimum Güç | 680 W / m2 |
| Ortalama Güç | 480W / M2 |
| Çerçeve Frekansı | ≥60 HZ / S |
| Yenile Frekansı | ≥600 HZ / S |
| Çalışma Ortamı Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 60 ℃ |
| Çalışma Ortamı Nem | RH% 10 ~% 70 |
| Gri Skala / Renk | ≥16.7M renk > 5000 Saat |
| Yaşam | 100.000 Saat |

