Your Cart

Aksesuarlar

Elektronik cihazlarda birçok farklı aksesuar kullanımından söz edilmektedir. Bağlantılarda ve elektrik çekme çalışmalarında elektrik aksesuarları ile dengeleme ve sabitleme sağlanır. Kabloların bağlanmasında ve elektrik akımının çekilmesinde kullanılan aksesuarlar ortaya oldukça kaliteli işlerin çıkmasında etkilidir.

Penseler
Penseler elektrik kablolarının tellerini çıkarma aşamasında sıyırıcı işlemi görürler. Bağlantının yapılması için gerekli olan teller penseler ile kablolardan sıyrılarak açığa çıkartılır. Bu sayede kolayca birleştirme işlemi gerçekleşir.

Bağlantı Vidaları & Akıllı Vidalar
Elektrik sektöründe oldukça sık tercih edilen bağlantı vidaları ile her materyalin birbirine eklenmesi ve birleştirilmesi mümkün olur. Led panellerde de tercih edilen bağlantı vidaları CNC ve profil gibi farklı özellikteki kasaların kolayca birleştirilmesini sağlar. Montaj aşamasının olmazsa olmaz parçalarıdır. Bağlantı için kullanılan akıllı vidalar da başta Led paneller olmak üzere birçok farklı materyalde kusursuz bir ekleme işlemi görür. Kolay montaj işlemi sağlayan vidalar güç gerektirmeden kolayca monte edilebilmektedir.

Flat Kablolar
Flat kablo modelleri elektronik parçalarda kullanımı yaygın olan parçalardır. İstenilen her uzunlukta kesilip montajı yapılabilir. Bakır alaşımı malzemelerden üretilen bu parçalar elektrik devrelerinde sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Elektrik Kabloları
Elektrik denince akla ilk gelen materyal kablodur. Elektriğin iletilmesini sağlayan en önemli materyal olan kablolar her durumda ve her şekilde kullanılabilir. Aktif elektrik hizmeti verenler kablo materyalleri yanlarından eksik etmezler. Uzun ömürlü kullanılabilen elektrik kabloları bakır alaşımı ile karışık olarak üretilmektedir. Bu sayede en üst düzeyde elektrik iletimini sağlayabilirler. İstenilen metre ölçüsünde kesilen kablolar direk kullanıma uygundur. İçlerindeki teller açığa çıkartılarak her türlü elektrik iletimi sağlanabilir.

Diğer Aksesuarlar
Elektrik sektöründe yoğun kullanılan aksesuarlar; Panel birleştirme aparatları, Data kondaktörler, Dekoratif vida aparatları, Profil kasa aparatları, Çift taraflı köşe aparatları gibi ürünlerdir. Elektrik işlerinde tamamlayıcı görevi görürler. Led Tabela üretimi yapılırken bir çok farklı aksesuardan oluşmaktadır. Aksesuar led panelin işlevselliğini arttırdığı gibi sorunsuz çalışmasına da imkan sağlar. Her biri farklı farklı satılarak led panel içerisinde toplanır. Kullanılacak alana göre değişkenlik gösteren aksesuarlar dayanıklı olmak da zorundadır. Data Kablosu, Kablo Sıyırma Pensesi, Elektrik Kablosu ve P10 Panel Vidası gibi bir çok ürünler aksesuar kategorisinde yer alan materyallerden sadece bir kaçıdır. Kolaylıkla kumanda edilebilecek özelliklere sahiptirler. P10 Led Panellerin montajında tercih edilen materyallerden aslında üründen daha önemlidir. Paneli sabitlemeye yarayacak bu aksesuar doğru seçildiği sürece uzun vadede bir kullanım imkanı sunar. Profil Kasa ve Cnc Kasa gibi aksesuarların içerisinde panel vidası, vida aparatı, panel kısa kenar bağlantı aparatı ve data kablosu yer alır. Bu aparatların tamamı montaj sırasında kullanılan paneli sabitlemeye yarayan malzemelerdir.  

Bu kategoride ürün bulunamadı.